Přeskočit na hlavní obsah

Způsob upevnění – stahovací obtisky

Způsob upevnění – stahovací obtisky

Budete potřebovat:
· Plstěná škrabka (je součástí objednávky)
· Čisticí prostředky na povrch (nejlépe rozpouštědlo na mastnotu)

Pro dosažení nejlepších výsledků doporučujeme povrch, na který chcete obtisk aplikovat, umýt rozpouštědlem na mastnotu, nejlépe mycím prostředkem na nádobí nebo čističem na okna. Před zahájením aplikace se však ujistěte, že je povrch zcela suchý. Pokud pod obtiskem zůstane mastnota nebo špína, sníží to jeho trvanlivost a může způsobit, že obtisk nebude správně držet.

Všimněte si také, že obtisky špatně drží při nízkých teplotách (pod 15 °C). Pokud plánujete obtisk aplikovat venku při nízkých teplotách, doporučujeme povrch nahřát pomocí fénu nebo horkovzdušné pistole. Dbejte na to, abyste povrch nepřehřáli nebo nepoškodili.

1. Podržte design na místě, kam ho chcete umístit, a ujistěte se, že je rovný. Na stěně si vyznačte dva nebo více bodů (později je lze odstranit), které můžete použít jako referenční při aplikaci. V ideálním případě by to mělo být v rozích nebo na 4 různých místech kolem konstrukce.

2. Poté stáhněte ochranný papír ze zadní strany designu.

3. Vycentrujte obtisk do vyznačených míst a přitiskněte jej na místo, postupujte od středu směrem k okrajům a stranám.

4. Obtisk přejeďte plstěnou škrabkou, která byla přiložena k objednávce, nebo suchým hadříkem, abyste vytlačili případné vzduchové bubliny.

Nemůžete najít odpověď na svůj dotaz?

Nebo použijte tento formulář

Jestliže máte nějakou objednávku nebo číslo faktury, až nás budete kontaktovat, uveďte ji prosím. Bude to pro nás snazší, až se Vám budeme snažit odpovědět na Váš dotaz.

Když kontaktujete Značení-max.cz e-mailem, uložíme si Váš problém a Vaše kontaktní údaje. To je nezbytné proto, abychom mohli Váš problém řešit. Další informace najdete v našich Zásadách ochrany osobních údajů.