Nenacházíte, co hledáte?

Náš Stránka Návrh můžete používat k navrhování našeho značení takového, jaké jej chcete mít. Text, barvy, tvary a další.

Začněte navrhovat

Informace o Automobilové značení

Velmi běžné je, že firmy používají automobilové značení k reklamě na své aktivity. Čím dál běžnější je, že soukromé osoby dávají na svá auta humorné nebo zábavné značení.

Značení na auta dle vlastního návrhu může ostatním účastníkům silničního provozu sdělovat cokoli, od reklamních sdělení přes informace až po humor. Nejběžnější je připevňovat toto značení přísavkami na vnitřní stranu oken. Také si můžete objednat vinylové značení, které lze připevnit k vnější straně auta nebo k vnitřní nebo vnější straně čelního skla.


Vytvořte si vlastní značení na auta

Sundat nebo změnit registrační značku na autě je protizákonné. V souladu se zákonem však je přidat si na auto osobní značení, ať už dovnitř nebo na vnější stranu.

Reklamy na autech

Propagovat svou firmu značením na autě je účinné i levné zároveň. Jednou z možností je vybrat si plastové značení s přísavkami, ale nejlepší a nejzřetelnějšího účinku dosáhneme, když přímo na těleso vozidla aplikujeme vinylový text. Výhodou vinylového textu je, že jde o snadný, levný a flexibilní způsob, jak udělat reklamu. Jeho výhody jsou srovnatelné s pomalováním auta.

Jestliže pořizujete reklamní značení na auto, měli byste uvážit použití poměrně velkého textu, aby byly zřetelně vidět název společnosti i povaha jejího podnikání a kontaktní informace.

Zábavné značení na auta

To je značení s humorným sdělením. Často bývá umísťováno na zadní okno. K příkladům textů patří “Jestliže toto přečtete, jste příliš blízko” nebo přívětivější “Promiňte, že jedeme tak těsně před Vámi”.

Na prodej

Jednoduchý způsob, jak prodat auto, je dát si do zadního okna značení s textem “Na prodej” a cenou, telefonním číslem a případně e-mailovou adresou.