Dekorační nálepky

Vytvořte si svou vlastní dekorační nálepku s textem a návrhem dle vlastní volby nebo si vyberte z našich předem navržených příkladů.

Snadné objednání
Rychlé doručení
Nízké ceny
Záruka spokojenosti zákazníků
Stoprocentní vynahrazení emisí uhlíku

Příklady populárních nálepek

Created with Fabric.js 4.5.1

Dekorační nálepky

250 x 250 mm, Vinylový

259.00 Kč vč. DPH

Created with Fabric.js 1.7.12 Food Truck Hot dogs £2 Burgers £3 Fries £2

Dekorační nálepky

550 x 350 mm, Vinylový

637.00 Kč vč. DPH

Created with Fabric.js 3.6.3

Dekorační nálepky

291 x 190 mm, Vinylový

255.00 Kč vč. DPH

Created with Fabric.js 1.7.22 PARIS TOKYO LONDON BERLIN NEW YORK

Dekorační nálepky

300 x 400 mm, Vinylový

407.00 Kč vč. DPH

Created with Fabric.js 3.1.0

Dekorační nálepky

150 x 50 mm, Vinylový

124.00 Kč vč. DPH

Created with Fabric.js 3.6.3

Dekorační nálepky

250 x 250 mm, Vinylový

481.00 Kč vč. DPH

Created with Fabric.js 3.6.3

Dekorační nálepky

270 x 180 mm, Vinylový

437.00 Kč vč. DPH

Created with Fabric.js 1.7.9 I   MY HORSE

Dekorační nálepky

300 x 60 mm, Vinylový

150.00 Kč vč. DPH

Nenacházíte, co hledáte?

Náš Stránka Návrh můžete používat k navrhování našeho značení takového, jaké jej chcete mít. Text, barvy, tvary a další.

Začněte navrhovat

Informace o dekorační nálepky

Dekorační nálepky, kterým se často říká prostě jen nálepky, jsou vhodné k dekoraci vozidel (nálepky na auta), k dekoraci oken, výstavního materiálu a k označování. Na naší stránce Návrh si můžete snadno navrhnout vlastní nálepky.

Naše dekorační nálepky sestávají z fólie z PVC nebo z potištěného vinylu vyrobeného digitálním tiskem. Jsou k dostání v rozměrech od 15 x 15 mm do 1200 x 1000 mm. Na naší stránce Návrh si můžete snadno navrhnout nálepky přesně odpovídající Vašim požadavkům. Nahrajte nějaký obrázek nebo logo a přidejte jakýkoli text s požadovaným stylem písma a v požadované velikosti. Tuto volbu si snadno můžete vybrat, jestliže chcete nálepky s průhledným pozadím. Navrhnout si vlastní nálepky není jen zábavné, ale i neuvěřitelně snadné!

Užití:

Dekorační nálepky jsou dokonalé tehdy, když chcete k něčemu přitáhnout pozornost nálepkami v několika barvách nebo když chcete nějakou speciální barvu na text nebo na obrázek. Příklady použití jsou:

Nálepky na podlahu

Trvanlivé nálepky z matného vinylu k použití na podlahy v interiérech, například v obchodech, nákupních centrech, na letištích a v metru. Naše samolepící nálepky na podlahy jsou trvanlivé, odolné proti opotřebení a chráněné vrstvou podlahového laminátu, který je navíc protiskluzový. Hodnocení protiskluzovosti je R10 podle DIN 51130.

Nálepky na auta

Společnosti, které chtějí značení na svá vozidla nebo na okna mohou použít nálepky, jestliže chtějí, aby značení mělo určitou konkrétní barvu, například aby obsahovalo jejich logo a jejich konkrétní barvy. Navrhněte si své vlastní nálepky na auto dle vlastního přání. Na jednobarevný text a jednoduché obrázky ve standardní barvě může být nejvhodnější vinylový text, protože je možné nechat si text konturově vyříznout, aby byl bez pozadí.

Značící nálepky

Nálepky na označení zásuvek, skladovacích příborníků atd. jsou jednoduchý a praktický způsob jak vytvořit řád.

Reklamní nálepky

Restaurace, obchod nebo kavárna, které se chtějí propagovat přímo u svého vchodu nebo na okně, to mohou snadno učinit nálepkami.

Aplikace nálepek

Nálepky musíte aplikovat na suchou a plochou nebo jen mírně zakřivenou plochu. Pamatujte, že plocha, na kterou budete nálepku aplikovat, musí být suchá a zcela prostá nečistot a mastnoty, takže vždy začínejte očištěním plochy a odstraněním veškeré mastnoty. Dobré bývá omýt plochu před aplikací nálepky odmašťovacím prostředkem.

Při nízkých teplotách venkovního prostředí (měně než +10-15 stupňů) doporučujeme plochu, na kterou budete nálepku lepit, nejprve nahřát. Můžete použít například horkovzdušnou pistoli nebo vysoušeč vlasů. Tím zajistíte, aby nálepka lépe přilnula, a omezíte riziko, že se poškodí.

Dostupné opravné metody

Samolepící
Samolepící na podlahy