Nenacházíte, co hledáte?

Náš Stránka Návrh můžete používat k navrhování našeho značení takového, jaké jej chcete mít. Text, barvy, tvary a další.

Začněte navrhovat

Informace o Zahradní značení

Zahradní značení neslouží jen k udržení pořádku na hranicích pozemku; je i zkrášlením Vaší zahrady. Kromě květin a rostlin, kamenů, mohou i zahradních písmena a značení vytvářet takovou oázu, jakou si mnozí s pojmem zahrada spojují. Abyste docílili dojmu, který chcete vytvořit, můžete si nechat vyrobit své osobní zakázkové zahradní značení. Text, tvar a návrh jsou na Vás.

Tím, co si většina lidí spojuje s pojmem zahradní značení, jsou pěkné malé značky vyčnívající ze země a popisující, jak se nazývá ta která rostlina nebo květina. Samozřejmě, že k zahradnímu značení patří i jiné typy značení v zahradách.

Různé zahradní značení

Co se právě pěstuje?

Nejběžnějším typem zahradního značení je značka s názvem pěstované rostliny. V tomto případě má značka funkci vyznačení toho, co bude vyrůstat ze země, ale také jasně ukazuje názvy různých květin a rostlin, když už konečně vyrostou ve své plné kráse.

Vítejte

Uvítací značení není jen o přivítání hostů do Vaší domácnosti. Stejně tak dobře jej lze použít k uvítání někoho na příjemný odpočinkový čas na zahradě.

Majitelům psů

Na velkých a veřejných zahradách nebo na pozemcích může značení informovat majitele psů, aby po svých psech uklízeli. V takových případech může být navrženo tak, aby vypadalo pěkně a zapadalo do stylu zahrady.

Moudrá slova

Relativně běžné je mít na zahradě vážná a hluboké sdělení. K několika příkladům patří“Tato zahrada bude DOKONALÁ... jednou” nebo “Bezstresová zóna” které jasně dávají najevo, že zahrada je určena k příjemnému užívání.