Nenacházíte, co hledáte?

Náš Stránka Návrh můžete používat k navrhování našeho značení takového, jaké jej chcete mít. Text, barvy, tvary a další.

Začněte navrhovat

Informace o rolety

Jestliže sháníte snadno použitelný a přenosný reklamní nebo vystavovací stojan, pak doporučujeme naše rolety. Naše rolety jsou dodávány s přepravním kufříkem a snadno se přepravují a instalují.

Mají četná využití. Roletu lze používat k prezentaci a vystavování například na veletrzích, na akcích a v obchodech. Je vynikajícím nástrojem předání Vašeho sdělení na výstavě nebo na veletrhu. Produkt je určen k užívání v interiéru (při použití venku hrozí riziko převržení).

Roleta se skládá z hliníkové kazety s transparentem (široké 850 nebo 1000 mm), která stojí na podlaze na dvojitých skládacích podpěrách. Pak prostě z kazety vytáhnete transparent a zajistíte ji na zadní straně podpůrnou tyčí. Rolety nabízíme ve dvou různých rozměrech: 850 x 2000 a 1000 x 2000 mm.

Na stránce Návrh můžete navrhnout svou vlastní roletu! Přidejte požadovaný text, obrázky a barvy.


Standardní roleta

Text a obrázky jsou vytištěny na plochou a stabilní fólii z polyesteru PET bez obsahu PVC a s matnou saténovou povrchovou úpravou. Tím je zajištěn vysoce kvalitní tisk. Tloušťka: 220 µ. Neprůhledné s šedým pozadím a stoprocentně bez krabacení.

Roleta EKO

Text a obrázky jsou vytištěny na trvanlivé a vysoce kvalitní bílé polyesterové tkanině s šedou zadní stranou, jejíž požární klasifikace je B1 (evropská norma). Tloušťka: 330 µ. Materiál neobsahuje PVC a je ekologicky certifikován podle normy ISO 14001. Materiál zcela blokuje světlo. Doporučeno pro prakticky všechna prostředí s výskytem veřejnosti, jako například kanceláře, veletrhy, obchody, nemocnice, hotely atd., tedy všude, kde je nezbytné použít materiál certifikovaný jako neškodný pro životní prostředí.

Použití:

  • Rolety jsou dokonalé k používání v interiéru, jako například na veletrzích, výstavách a na jiných vystavovacích akcích.
  • Jsou vynikajícím nástrojem předání sdělení nebo propagace značky. Mnoho společností používá rolety k marketingovým účelům, protože jde o praktický, efektivní a cenově dostupný marketingový produkt.

Dostupné opravné metody

Stojan