Kliknutím sem můžete začít navrhovat svůj kus značení.

Reflexní značení

Vytvořte si své vlastní reflexní značení s textem a návrhem dle vlastní volby nebo si vyberte z našich předem navržených příkladů.

Snadné objednání
Rychlé doručení
Nízké ceny
Záruka spokojenosti zákazníků
Stoprocentní vynahrazení emisí uhlíku

Příklady populárního reflexního značení

Created with Fabric.js 1.7.22 SLOW DOWN CHILDREN PLAYING

Hliníkové značení

295 x 400 mm, Hliník

1923.00 Kč vč. DPH

Created with Fabric.js 3.6.3

Hliníkové značení

200 x 140 mm, Hliník

841.00 Kč vč. DPH

Created with Fabric.js 1.7.22

Hliníkové značení

300 x 150 mm, Hliník

1154.00 Kč vč. DPH

Created with Fabric.js 1.7.22 NO PARKING PRIVATE PROPERTY

Hliníkové značení

400 x 295 mm, Hliník

1662.00 Kč vč. DPH

Nenacházíte, co hledáte?

Náš Stránka Návrh můžete používat k navrhování našeho značení takového, jaké jej chcete mít. Text, barvy, tvary a další.

Začněte navrhovat

Informace o Reflexní značení

Častokrát musí být značení viditelné a čitelné za světla i v přítmí. Reflexní značení zajišťuje optimální viditelnost ve venkovním prostředí v čase nedostatku světla. Reflexní značení bývá často užíváno k varování, informování a k zajištění bezpečného pracovního prostředí. K běžným případům reflexního značení patří nouzové značení, zákazové značení, požární značení, varovné značení a povinné značení.

Na naší stránce Návrh můžete navrhovat reflexní hliníkové značení v barvě a tvaru dle vlastní volby, abyste dosáhli splnění konkrétních požadavků. Navrhněte si reflexní značku ‘Hrající si děti’, aby cestující na silnici zpomalili, nebo domovní značení zřetelně viditelné v přítmí. Na naší stránce Návrh máte spoustu možností!

Reflexní hliníkové značení

Nabízíme reflexní hliníkové značení, které lze objednat v rozměrech až 2000 x 1200 mm. Odrazivá vrstva je klasifikována dle RA1 a má tloušťku 140 mikronů. Značení je vyráběno ploché a má tloušťku 1,5 mm. V rámci koncové povrchové úpravy je laminováno reflexním laminátem obsahujícím absorbér ultrafialového záření chránící značení před vyblednutím barev, opotřebením a poškozením.

Na naší stránce Návrh si můžete navrhnout cokoli od reflexního označení upozorňujícího na ‘hrající si děti’ a parkovacího značení až po atraktivní vyznačení čísla domu, které je zřetelně vidět i při nedostatku světla. Značení připevněte pomocí jednoho z našich způsobů uchycení.