Nenacházíte, co hledáte?

Náš Stránka Návrh můžete používat k navrhování našeho značení takového, jaké jej chcete mít. Text, barvy, tvary a další.

Začněte navrhovat

Informace o Reflexní značení

Častokrát musí být značení viditelné a čitelné za světla i v přítmí. Reflexní značení zajišťuje optimální viditelnost ve venkovním prostředí v čase nedostatku světla. Reflexní značení bývá často užíváno k varování, informování a k zajištění bezpečného pracovního prostředí. K běžným případům reflexního značení patří nouzové značení, zákazové značení, požární značení, varovné značení a povinné značení.

Na naší stránce Návrh můžete navrhovat reflexní hliníkové značení v barvě a tvaru dle vlastní volby, abyste dosáhli splnění konkrétních požadavků. Navrhněte si reflexní značku ‘Hrající si děti’, aby cestující na silnici zpomalili, nebo domovní značení zřetelně viditelné v přítmí. Na naší stránce Návrh máte spoustu možností!


Reflexní hliníkové značení

Nabízíme reflexní hliníkové značení, které lze objednat v rozměrech až 2000 x 1200 mm. Odrazivá vrstva je klasifikována dle RA1 a má tloušťku 140 mikronů. Značení je vyráběno ploché a má tloušťku 1,5 mm. V rámci koncové povrchové úpravy je laminováno reflexním laminátem obsahujícím absorbér ultrafialového záření chránící značení před vyblednutím barev, opotřebením a poškozením.

Na naší stránce Návrh si můžete navrhnout cokoli od reflexního označení upozorňujícího na ‘hrající si děti’ a parkovacího značení až po atraktivní vyznačení čísla domu, které je zřetelně vidět i při nedostatku světla. Značení připevněte pomocí jednoho z našich způsobů uchycení.