Nenacházíte, co hledáte?

Náš Stránka Návrh můžete používat k navrhování našeho značení takového, jaké jej chcete mít. Text, barvy, tvary a další.

Začněte navrhovat

Informace o štítky a cedulky

Nabízíme plastové štítkové značení, štítky z nerezové oceli a mosazné štítky. S námi si můžete vytvořit svůj vlastní jedinečný štítek, například s řadou čísel na postupné očíslování nebo s jednotlivými písmeny.

Plastové štítkové značení

Gravírované plastové štítkové značení je populární volbou k označování různých věcí. To by mohlo znamenat cokoli od označování strojů a větracích soustav po obrazovky a počítače. Nejběžnější je pravděpodobně užití u elektroinstalace, budov a hygieny k označování funkce různých trubic a kabelů. Laserově gravírované značení je populární také u telekomunikací, alarmů a počítačových instalací.

Naše plastové laminované značení lze také navrhnout dle Vašich individuálních požadavků. Značení lze objednat v několika různých tvarech (oválné, obdélníkové, čtvercové, šípovité, atd.) a v několika různých barvách. Je vhodné k použití v interiéru i v exteriéru, je stabilní a odolné proti ultrafialovému záření i proti větru a počasí, takže umožňuje trvanlivé označení v různých prostředích.


Štítky z nerez oceli

Naše štítky z nerez oceli jsou nabízeny v rozměrech 60 x 18 mm, 60 x 30 mm a 80 x 25 mm, s vyvrtanými otvory průměru 3,5 mm. Jsou 1 mm tlusté a odolné proti korozi a kyselinám, s kartáčovaným matným povrchem. Štítky z nerez oceli jsou vhodné pro instalace a zařízení v obzvlášť náročných a agresivních prostředích. Na stránce Návrh vyberte velikost a přidejte vlastní text.

Mosazné štítky

Naše štítky z poniklované (stříbrné) mosazi jsou dodávány v rozměru 60 x 18 mm. To je dokonalá volba pro každého, kdo hledá elegantnější štítek. Klasickými mosaznými jmenovkami můžete označovat trofeje, prkna, zobrazovací jednotky, plakety a jiné zboží. Značení je vyráběno digitálním tiskem a dodáváno se dvěma otvory pro šrouby pro snadnou montáž. Lze objednat i značení s oboustrannou páskou.

Dostupné opravné metody

Šroub
Lepicí páska
Šroub a páska
Visací
Hák ve tvaru S
Označení kabelů
Kroužek na klíče