Nenacházíte, co hledáte?

Náš Stránka Návrh můžete používat k navrhování našeho značení takového, jaké jej chcete mít. Text, barvy, tvary a další.

Začněte navrhovat

Informace o uvítací značení

Ať už je uvítací značení určeno pro Vaši domácnost, podnikové prostory nebo obchod, vždy splňuje funkci vřelého uvítání. Uvítací značení by mělo být osobní a vřele a příjemně vítat hosty nebo zákazníky.

Mnozí se rozhodnou napsat na své uvítací značení prostě jen “Vítejte”, ale přidat poněkud více informací by mohlo udělat značení osobnějším a jasnějším. V podnikovém prostředí může být užitečné přidat na značení další informace, jako například název společnosti, název oddělení nebo jméno osoby, která pracuje v kanceláři.


Uvítací značení – různorodý text

Napsat “Vítejte” naprosto postačuje většině lidí k tomu, aby se cítili jako doma. Přidáním dalších informací na značení jej však můžete udělat jasnějším a osobnějším.

Jméno, rodina, povolání

Je mnohem příjemnější být uvítán slovy “Vítejte v zubní praxi Smith” na osobním uvítacím značení zubaře, než vidět jen prosté formální “Vítejte” na malé plaketě.

V domech je možné napsat třeba prostě jen “Vítejte” nebo přidat příjmení, případně jméno a příjmení. Tak bude značení osobnější a návštěvníkům bude jasné, že jsou na správném místě.

Jiné texty

Uvítací značení může mít také nějaké uvítací rčení nebo přísloví. Příkladem je například “Domovu se nic nevyrovná”, “Tady bydlí unavení rodiče a šťastné děti” nebo ”Dobří přátelé jsou vždy vítáni”. Aby bylo nějaké značení opravdu jedinečné, zcela se vyhněte užití slova “Vítejte”.

V restauracích není nijak zřídkavé setkat se s uvítacím značení s texty jako “Vítejte – počkejte, prosím, než Vás usadíme”.