Značení o domácích zvířatech

Vytvořte si své vlastní značení na domácí zvíře s textem a návrhem dle vlastní volby nebo si vyberte z našich předem navržených příkladů.

Snadné objednání
Rychlé doručení
Nízké ceny
Záruka spokojenosti zákazníků
Stoprocentní vynahrazení emisí uhlíku

Příklady populárního značení na domácí zvířata

Created with Fabric.js 1.6.6 Please shut  the gate

Rytí plastového značení

120 x 65 mm

269.00 Kč vč. DPH

Created with Fabric.js 1.6.6 Spoiled Cats Live Here

Rytí plastového značení

172 x 83 mm

335.00 Kč vč. DPH

Created with Fabric.js 3.1.0

Vinylové texty

300 x 300 mm, Vinylový

717.00 Kč vč. DPH

Created with Fabric.js 1.7.9 Owners Pick up after your pets!

Rytí plastového značení

210 x 295 mm

1103.00 Kč vč. DPH

Created with Fabric.js 1.7.9 KEEP CALM and WALK THE DOG

Rytí plastového značení

150 x 180 mm

693.00 Kč vč. DPH

Created with Fabric.js 1.7.12 HOME Of A SPOILED ROTTEN DOG

Rytí plastového značení

210 x 295 mm

1103.00 Kč vč. DPH

Created with Fabric.js 3.4.0

Rytí plastového značení

285 x 220 mm

1233.00 Kč vč. DPH

Created with Fabric.js 3.1.0

Dekorační nálepky

150 x 210 mm, Vinylový

197.00 Kč vč. DPH

Nenacházíte, co hledáte?

Náš Stránka Návrh můžete používat k navrhování našeho značení takového, jaké jej chcete mít. Text, barvy, tvary a další.

Začněte navrhovat

Informace o značení o domácích zvířatech

Kde smějí psi plavat? Jak se jmenuje králík a jak informovat cestující na silnici, že po krajnici ráno často chodí zvířata? Vytvořením jasného značení o zvířatech dáváte světu jasné sdělení. Pomocí našeho Skyltomatu můžete navrhnout unikátní značení o zvířatech, například personalizované značení o Vašem domácím zvířeti nebo varovné značení ve výrazných barvách. Vyberte text, barvu a tvar a navrhněte značení odpovídající Vašim potřebám.

Značení o domácích zvířatech lze používat v různých kontextech. Může se jednat o malou cedulku na kotci pro králíka nebo o nějakou velkou výstražnou informační ceduli. Dobře uvažte, kam chcete značení o zvířeti umístit a co by podle Vás mělo sdělovat.

Různé typy značení k domácím zvířatům

Jmenovky

Běžným typem značení k domácím zvířatům v domácnostech se zvířaty bývá jmenovka. Příklady takového značení jsou znak králíka umístěný na králíkárně nebo psí známka připevněná k obojku psa.

Varování

Jestliže chcete varovat uživatele silnic, že se na silnici nebo v její blízkosti mohou vyskytnout zvířata, musíte vytvořit zvířecí značení inspirované těmi typy varovného značení, které se používají v dopravě. Obyčejně bývají trojúhelníkové se žlutým pozadím, červeným okrajem a černou siluetou zvířete, o které se jedná. Jde o pravděpodobně nejúčinnější varovné značení k zajištění toho, aby uživatelé silnic dali obzvláštní pozor na zvířata.

V některých zemích bývá běžnější užívání žlutého čtvercového značení nakloněného pod úhlem 45 stupňů. Silueta zvířete na značení informuje řidiče, na výskyt jakého zvířete mají být připraveni.

Zvířecí značení s varovným sdělením bývá běžné i na branách farem, kde se volně pohybují zvířata. K nejběžnějším z nich patří značení typu ’pozor na psa’, ačkoli existuje i několik jiných variací na podobný text.

Zákazové značení

V některých případech jsou zvířata nevítaná. Tak tomu může být například z důvodu alergií a hygienických pravidel nebo strachu z psů nebo koček. Běžně se značení používá k vyznačení toho, že v některých prostorech nejsou povoleni psi, i když to vlastně znamená, že jsou to prostory zcela bez zvířat.