Nenacházíte, co hledáte?

Náš Stránka Návrh můžete používat k navrhování našeho značení takového, jaké jej chcete mít. Text, barvy, tvary a další.

Začněte navrhovat

Informace o konturově vyřezávané značení

Naše konturově vyřezávané značení se vyrábí z 3,2 mm tlustého plastu a lze ho objednat v černé nebo bílé barvě. Materiálem je akrylový plast (PMMA).

Na stránce Návrh můžete vyřezávat písmena a číslice ve velikostech od 15 mm do 570 mm (velikost lze měnit podle délky textu).

Konturově vyřezávané značení je dodáváno se samolepicí páskou a dobře přilne ke stěnám, dveřím a jiným plochým povrchům. Páska má velkou přilnavost a její materiál odolný proti ultrafialovému záření a proti poškrábání lze používat v interiéru i v exteriéru.


Vyřezávaná písmena

Vyřezávaná písmena a číslice jsou ideální pro Vaši domácnost, podnik nebo obchod. Konturově vyřezávaná písmena lze namontovat například na dveře nebo na stěny. Vyřezávaná samostatně stojící písmena vytvářejí stylový a profesionální vzhled a často se používají u vchodů, na recepcích, v kancelářích, restauracích nebo hotelech, často jako informační značení, ale lze je také použít jako dekoraci v domácnosti. Navrhněte si vlastní písmena se stylem a velikostí písma dle vlastní volby. Našimi samostatnými písmeny můžete vyznačit například kde se nachází kavárna, cestu na záchod, nebo jak se dostat do lázní.

Vyřezávané číslice

Vyřezávané číslice jsou atraktivní alternativou pro každého, komu se více líbí samostatné číslice než jednolitý kus značení. Konturově vyřezávané číslice lze používat v interiéru na dveřích nebo na stěně, ale stejně tak v exteriéru, pokud je povrch hladký a suchý. Konturově vyřezávané číslice zajistí stylový vzhled a lze je objednávat v různých stylech písma a velikostech podle toho, co chcete svým značením sdělovat.

Montáž konturově vyřezávaného značení

Naše konturově vyřezávané značení je dodáváno se samolepící zadní stranou, kterou je třeba před montáží sejmout. Pro usnadnění použijte dodanou šablonu a pomocí dodaných proužků ji připevněte na příslušný povrch (dveře nebo stěnu). Vyřezané části (bez ochranné pásky) pak umístěte na šablonu. Pak šablonu odstraňte. Vaše značení je hotovo!

Dostupné opravné metody

Lepicí páska