Přeskočit na hlavní obsah

Jak navrhnout vinylový text ve skyltomatu

Konturový vinylový text a/nebo obrázky jsou vynikající volbou pro lidi, kteří nechtějí mít pozadí. Vinyl je samolepicí a lze jej aplikovat na auta, okna a stěny. Nabízíme vinylové texty rozměrů od 30 x 30 mm až po 3000 x 550 mm.

Krok 2.

Na stránce Návrh začněte kliknutím na položku „Velikost“ vlevo. Nyní můžete upravit velikost vinylu zadáním rozměrů v mm. Při nastavování velikosti můžete zvolit automatickou velikost. Velikost vinylu se pak při změně velikosti objektů přizpůsobí obrázku a/nebo textu.

Krok 2.

Text přidáte kliknutím na „Text“ vlevo. Tady můžete přidat textový objekt, který si můžete přizpůsobit co do písma, barvy, velikosti textu a změnit text na tučný, kurzívu nebo podtržený.

Chcete-li použít jiná písma, přidejte nový textový objekt a změňte jej na požadované písmo. 
Pokud chcete text připevnit na vnitřní stranu okna automobilu, můžete si objednat jeho zrcadlový obraz. To lze snadno provést výběrem zrcadlového obrazu v částech „Text“ a „Upravit“. 

Krok 3.

Obrázek přidáte kliknutím na ikonu obrázku vlevo. Můžete také nahrát své vlastní obrázky. Doporučujeme následující formáty: JPG, JPEG, PNG, SVG. Můžete také použít obrázky z našeho archivu obrázků. Chcete-li obrázek převrátit, označte jej, klikněte na možnost „upravit“ a poté na "Я". 

Krok 4.

Kliknutím na objekty a přetažením modrých rohových značek tak, aby objekt pokrýval celý povrch vinylu, využijte celý povrch vinylu. 

Po dokončení návrhu můžete změnit šířku a výšku na automatickou. Tím budou k vinylu přidány okraje, aby se zajistilo, aby návrh nebyl ve výrobním procesu oříznut. 

Krok 5.

Hotovo! Váš vinylový nápis Vám bude vyroben a doručen během několika dní. V případě jakýchkoli dotazů nebo nejasností se na nás můžete obrátit na adrese info@znaceni-max.cz.

Všem našim zákazníkům také nabízíme bezplatné cenové nabídky – abyste měli jistotu, že dostanete ceduli přesně podle svých představ. 

Podívejte se na naši nabídku vinylových nápisů zde.

Jak připojit vinylový text 

Nemůžete najít odpověď na svůj dotaz?

Nebo použijte tento formulář

Jestliže máte nějakou objednávku nebo číslo faktury, až nás budete kontaktovat, uveďte ji prosím. Bude to pro nás snazší, až se Vám budeme snažit odpovědět na Váš dotaz.

Když kontaktujete Značení-max.cz e-mailem, uložíme si Váš problém a Vaše kontaktní údaje. To je nezbytné proto, abychom mohli Váš problém řešit. Další informace najdete v našich Zásadách ochrany osobních údajů.