Nenacházíte, co hledáte?

Náš Stránka Návrh můžete používat k navrhování našeho značení takového, jaké jej chcete mít. Text, barvy, tvary a další.

Začněte navrhovat

Informace o transparenty

Transparenty jsou účinný způsob, jak využít značení k tomu, abyste své sdělení dostali poněkud dále. Také se rychle a snadno instalují a přepravují a jsou vhodné k použití v interiéru i v exteriéru.

Transparenty se vyrábějí z nejkvalitnějšího tvářeného PVC a lze je objednávat v rozměrech od 1000 x 500 mm do 6000 x 1540 mm.

Transparenty s očky v rozích a po stranách lze snadno různými způsoby připevnit. Popruhy k uchycení transparentů jsou v obsahu dodávky bez příplatku.

Užití:

Transparenty představují nenákladný a přizpůsobivý způsob, jak sdělit své sdělení světu. K běžným typům užití patří například:

  • Firemní značení – pro firmy, které se chtějí zviditelnit na trzích a na jiných akcích, jsou transparenty velmi účinnou formou propagace, protože se snadno instalují, sundávají a přepravují. I velké transparenty lze srolovat do malého formátu.
  • Reklamní značení – pro společnosti, které si přejí dočasné značení na nějakou kampaň, je vynikající volbou transparent. Velký transparent můžete rychle a snadno umístit před provozovnu firmy nebo u cesty a pak jej zase odstranit do doby, než přijde čas na další kampaň.

Dostupné opravné metody

Očka