Nenacházíte, co hledáte?

Náš Stránka Návrh můžete používat k navrhování našeho značení takového, jaké jej chcete mít. Text, barvy, tvary a další.

Začněte navrhovat

Informace o Značení pro psy

Je několik různých typů značení na téma psů. Za prvé může pes nosit na obojku svou osobní jmenovku nebo štítek. Někteří majitelé psů chtějí sdělit ostatním takové informace, jako například “Pozor na psa” nebo “Zákaz vodění psů”. Nabízíme širokou škálu značení pro psy a samozřejmě, že jejich text, obsah a návrh lze upravit.

Psi jsou nejlepší přátelé člověka a patří k nejběžnějším domácím zvířatům. Kromě toho, že jsou společenští, umí psi také provádět řadu různých úkolů. Psi mohou pomáhat v mnoha různých oblastech, od hlídání a stopování až po vodění nevidomých. Široká škála značení pro psy, které najde uplatnění v jakékoli situaci.


“Pozor na psa” nebo “Vítejte u psa”?

Jedním z klasických typů značení je značka “Pozor na psa”. Ta slouží jako varování hostům, ale i jako signál proti případným lupičům, že dům je hlídán psem. Jestliže máte zájem o osobnější a přívětivější značení, můžete se rozhodnout pro značení s textem jako například “Pozor na tohoto okouzlujícího psa”. Takové značení není tolik odrazující, ale je dostatečně srozumitelné na to, aby si lidé, kteří se bojí psů, uvědomili, že když přijdou, mají být obzvláště opatrní.

Psím značením s opačným účinkem je psí jmenovka. Ta se připevní na psí boudu a vítá hosty do domu, kde pes bydlí. Jak chcete, aby Vaši hosté (vítaní i nevítaní) vnímali Vašeho psa? Právě tuto úvahu vezměte za základ návrhu značení pro svého psa.