Značení pro kočky

Vytvořte si své vlastní značení pro kočku s textem a návrhem dle vlastní volby nebo si vyberte z našich předem navržených příkladů.

Snadné objednání
Rychlé doručení
Nízké ceny
Záruka spokojenosti zákazníků
Stoprocentní vynahrazení emisí uhlíku

Příklady populárního značení pro kočky

Created with Fabric.js 4.5.1

Plastového značení

145 x 100 mm

338.00 Kč vč. DPH

Created with Fabric.js 1.6.6 CAT ON BOARD

Rytí plastového značení

150 x 150 mm

603.00 Kč vč. DPH

Created with Fabric.js 1.7.9 BEWARE Cat on patrol

Hliníkové značení

210 x 297 mm, Hliník

1246.00 Kč vč. DPH

Created with Fabric.js 1.7.9 BEWARE OF CAT

Rytí plastového značení

130 x 100 mm

393.00 Kč vč. DPH

Created with Fabric.js 1.7.9 Spoiled Cats Live Here

Rytí plastového značení

172 x 83 mm

425.00 Kč vč. DPH

Created with Fabric.js 3.1.0

Vinylové texty

200 x 200 mm, Vinylový

495.00 Kč vč. DPH

Created with Fabric.js 3.1.0

Vinylové texty

200 x 200 mm, Vinylový

495.00 Kč vč. DPH

Created with Fabric.js 3.1.0

Dekorační nálepky

150 x 210 mm, Vinylový

197.00 Kč vč. DPH

Nenacházíte, co hledáte?

Náš Stránka Návrh můžete používat k navrhování našeho značení takového, jaké jej chcete mít. Text, barvy, tvary a další.

Začněte navrhovat

Informace o Značení pro kočky

Kočka je součástí rodiny a proto by samozřejmě měla mít svou vlastní jmenovku, která může být na kočičím záchodě, poblíž misky nebo na místě, kde kočka obyčejně spává. Kromě jmenovek si mohou majitelé koček vytvořit varovné značení, kterým by informovali cestující na silnicích, že mají jezdit obzvlášť opatrně a dávat pozor, protože v dané oblasti jsou kočky.

Vytvořte si svoje vlastní osobní značení pro kočku, které by splňovalo Vaše potřeby – a samozřejmě i potřeby Vaší kočky.

Příklady značení pro kočku

Jmenovka na záchod pro kočku, varovné značení, aby motoristé zpomalili, nebo značení oznamující, že Váš dům hlídá kočka – seznam různých typů značení na téma koček je téměř nekonečný. Toto jsou varianty patřící k nejběžnějším.

Varování před kočkou

Toto je jedno z nejběžnějších značení na téma koček. Funkcí těchto typů značení je docílit toho, aby uživatelé silnic dbali obzvláštní opatrnosti a zpomalili. Toto značení bývá často navrženo tak, aby vypadalo jako dopravní značení – avšak s určitými úpravami. Může se jednat o klasické varovné značení se žlutým pozadím a se siluetou kočky uprostřed.

Další alternativou je značení s přechodem, na kterém je vyobrazena kočka, nebo s textem “Jezděte pomalu – hrají si tu kočky”.

Pozor na kočku

Běžným značením na téma psů je značka “Pozor na psa”. Ta slouží k upozornění návštěvníků, kteří se bojí psů. Je i spousta těch, kdo se bojí koček, takže je možná dobrý nápad vystavit kočičí značení, které by nějak dalo najevo, že v domácnosti jsou kočky.

Jestliže se ztratím

Velmi praktické značení pro kočku je malý štítek, který jí lze připevnit na obojek. Jestliže se pak kočka ztratí, člověk, který ji najde, může snadno vytočit číslo na štítku, aby bylo možné vrátit kočku jejímu majiteli.