Nenacházíte, co hledáte?

Náš Stránka Návrh můžete používat k navrhování našeho značení takového, jaké jej chcete mít. Text, barvy, tvary a další.

Začněte navrhovat

Informace o značení z nerez oceli

Značení z nerez oceli je nejlepší možnost pro značení v náročných prostředích. Naše značení z nerez oceli je dokonalé pro všechny typy průmyslového značení, pro instalace a podniky, ale i k označování strojů a vybavení.

Toto značení je vyrobeno z nerez oceli odolné proti kyselinám a vyrábí se pomocí laserového gravírování. Značení z nerez oceli lze umístit do prakticky jakéhokoli prostředí, takže nemusíte mít starost, že by se Vám značení ve venkovním prostředí opotřebilo. Tento materiál odolává vysokým teplotám, opotřebení a poškození i působení chemických látek.


Objednávejte značení z nerez oceli online

V našem navrhovacím nástroji můžete snadno navrhovat své vlastní značení z nerez oceli. Naše značení z nerez oceli lze objednávat v různých rozměrech.

Díky naší Stránce návrhu je snadné objednat značení nerez oceli nesoucí vámi vybraný text a návrh tak, aby přesně vyhovovalo Vašim potřebám. K označení cedulek můžete přidat číslice, písmena, certifikaci nebo logo. U nás si můžete objednat celou číselnou řadu se značením nebo třeba jedinou cedulku.

Chcete objednat velký počet kusů značení z nerez oceli? Náš tým zákaznických služeb po Vás rád objedná nebo Vám připraví nabídku, bez ohledu na to, zda jste jednotlivec nebo firma.

Dostupné opravné metody

Šroub
Lepicí páska
Visací
Kroužek na klíče
Hák ve tvaru S