Nenacházíte, co hledáte?

Náš Stránka Návrh můžete používat k navrhování našeho značení takového, jaké jej chcete mít. Text, barvy, tvary a další.

Začněte navrhovat

Informace o Označení člunů

Běžné značení na čluny uvádí jméno člunu pro každého, kdo se na něj podívá z venku. Prakticky všechny čluny mají jména a jméno člunu bývá často vidět na trupu nebo na jiné části člunu. Každý, kdo poleze na palubu člunu, uvidí, že značení na čluny lze kromě uvedení jména použít i k mnoha jiným věcem. Mimo jiné obdobné věcí bývá běžné osobní člunové značení k uvítání a informování hostů a přehledné štítky k udržení pořádku.


Zakázkové značení na čluny – několik příkladů

Vítejte

Pro “majitele člunů” je jejich člun bydlištěm právě tak, jako jejich pozemní bydliště. V kterémžto případě by tam mělo být osobní uvítací značení – nejlépe s námořní tématikou.

Jméno

Neexistuje předpis, že by každý člun musel mít na trupu své jméno. Cedule se jmény člunů jsou však na trupech člunů zcela běžné, a to zejména u větších plavidel. Cedule se jménem může být zajímavou variací, ať už na veslařském člunu nebo na nějakém větším plavidle. Mnoho lidí se rozhodne napsat před jméno M/S. To znamená motorová loď.

Informace

Značení na člunu může informovat ty, kdo se na člunu ocitnou. Sem patří prakticky všechno, od způsobů, jak se provádějí různé věci, jako například: “Vždy splachujte dvakrát,” až po navedení hostů do správné části člunu pomocí značení.

Značení

Velmi běžné je použít značení na člunech k označení ovládacích prvků na palubní desce nebo skříněk a dalších úložných prostorů v jiných částech člunu. Malé a jednoduché značení velmi usnadní udržování pořádku v prostorech s nedostatkem místa.