Nenacházíte, co hledáte?

Náš Stránka Návrh můžete používat k navrhování našeho značení takového, jaké jej chcete mít. Text, barvy, tvary a další.

Začněte navrhovat

Informace o mosazné značení

Chcete stylové dveřní značení z mosazi nebo třeba mosazný štítek? Nabízíme na výběr stylové mosazné štítky dle různých návrhů a v různých rozměrech. Naše mosazné značení he trvanlivé, odolné proti povětrnostním vlivům a vysoce kvalitní.

Veškeré naše mosazné značení je vyráběno digitálním tiskem, což znamená, že text a obrázky jsou digitálně tištěny na ultrafialové tiskárně. Text a motiv jsou potom nalakovány pro optimální trvanlivost. Naše mosazné značení je vhodné k použití uvnitř i venku.

Mosazné dveřní štítky

Uvítejte své hosty krásným mosazným dveřním značením. Nabízíme vše od stylového klasického mosazného značení až po lesklé značení mnohem modernějším stylu. Nabízíme také značení z poniklované (stříbrné) mosazi, chromu a kartáčované mosazi. Lze jej objednat v různých tvarech. Tvar si můžete vybrat sami na stránce Návrh.

Mosazné štítky

Nabízíme mosazné štítky ze dvou různých materiálů: mosaz a poniklovaná (stříbrná) mosaz. Lze je objednat se šrouby nebo bez nich. Pak můžete na stránce Návrh přidat vlastní text.

Dostupné opravné metody

Šroub
Lepicí páska
Šroub a páska