Přeskočit na hlavní obsah

Jak navrhovat cedule s obrysovým řezem ve skyltomatu

Naše konturové značení je vyráběno z plastu o tloušťce 3,2 mm a lze je objednat v černé nebo bílé barvě. Materiál je akrylový plast. Konturové značení je dodáváno se samolepicím podkladem a dobře přilne na stěny, dveře a jiné rovné povrchy v interiéru i v exteriéru.

Konturově vyřezávané značení lze objednat ve velikostech od 15 mm do 560 mm. 

Krok 1.

Na stránce Návrh přidejte text kliknutím na položku „Text“ v–levém sloupci. Zde můžete přidat textový objekt, který si můžete přizpůsobit co do písma, barvy, velikosti textu a tučného písma nebo kurzívy.

Krok 2.

Chcete-li upravit velikost písmen nebo číslic, zvětšete nebo zmenšete je výběrem objektu a přetažením modrých rohových značek. 
V části „Text“ je také možné upravit velikost textu. 

Krok 3.

Podívejte se, jak velká konturově vyřezávaná písmena nebo číslice budou. Máte to v části „Velikost“, kde najdete výšku a šířku značení. 

Krok 4.

Hotovo! Vaše konturově vyřezávané značení Vám bude vyrobeno a doručeno během několika dní. V případě jakýchkoli dotazů nebo nejasností se na nás můžete obrátit na adrese info@znaceni-max.cz.

Všem našim zákazníkům také nabízíme bezplatné cenové nabídky – abyste měli jistotu, že dostanete ceduli přesně podle svých představ. 

Zde si prohlédněte naši nabídku konturově vyřezávaného značení.

Nemůžete najít odpověď na svůj dotaz?

Nebo použijte tento formulář

Jestliže máte nějakou objednávku nebo číslo faktury, až nás budete kontaktovat, uveďte ji prosím. Bude to pro nás snazší, až se Vám budeme snažit odpovědět na Váš dotaz.

Když kontaktujete Značení-max.cz e-mailem, uložíme si Váš problém a Vaše kontaktní údaje. To je nezbytné proto, abychom mohli Váš problém řešit. Další informace najdete v našich Zásadách ochrany osobních údajů.