Přeskočit na hlavní obsah

Páskové lepicí polštářky

Páskové lepicí polštářky

Budete potřebovat:
· Lepicí polštářky, které byly zaslány v objednávce.
· Čisticí materiály pro povrch, na který bude značka připevněna.

Pokud jste si zakoupili ceduli pro připevnění s lepicími polštářky, budou vám zaslány zvlášť s objednávkou. Lepicí polštářky jsou oboustranné, což znamená, že mají z obou stran snímatelnou ochrannou fólii.

1. Odstraňte ochrannou fólii vždy z jednoho z lepicích polštářků a umístěte je do každého rohu na zadní straně cedule. Pro dosažení nejlepších výsledků doporučujeme umístit je kousek od okraje, aby podložka nebyla vidět, když je cedule nahoře.

2. Pokud jsou na ceduli více než čtyři rohy nebo se jedná o větší ceduli, budete potřebovat více lepicích polštářků. Umístěte je v pravidelných rozestupech mezi podložky, které jste umístili do rohů.

Nemůžete najít odpověď na svůj dotaz?

Nebo použijte tento formulář

Jestliže máte nějakou objednávku nebo číslo faktury, až nás budete kontaktovat, uveďte ji prosím. Bude to pro nás snazší, až se Vám budeme snažit odpovědět na Váš dotaz.

Když kontaktujete Značení-max.cz e-mailem, uložíme si Váš problém a Vaše kontaktní údaje. To je nezbytné proto, abychom mohli Váš problém řešit. Další informace najdete v našich Zásadách ochrany osobních údajů.