Kliknutím sem můžete začít navrhovat svůj kus značení.

Magnetické značení

Vytvořte si své vlastní magnetické značení s textem a návrhem dle vlastní volby nebo si vyberte z našich předem navržených příkladů.

Snadné objednání
Rychlé doručení
Nízké ceny
Záruka spokojenosti zákazníků
Stoprocentní vynahrazení emisí uhlíku

Příklady populárního magnetického značení

Created with Fabric.js 1.7.22 Dirty

Magnetické značení

60 x 40 mm, Magnetický

93.00 Kč vč. DPH

Created with Fabric.js 1.7.22 Dirty

Magnetické značení

150 x 150 mm, Magnetický

597.00 Kč vč. DPH

Created with Fabric.js 3.6.3

Magnetické značení

300 x 150 mm, Magnetický

993.00 Kč vč. DPH

Created with Fabric.js 1.7.22

Magnetické značení

50 x 50 mm, Magnetický

167.00 Kč vč. DPH

Created with Fabric.js 1.7.22 Keep calm & drink coffee

Magnetické značení

130 x 160 mm, Magnetický

562.00 Kč vč. DPH

Created with Fabric.js 1.7.22

Magnetické značení

60 x 60 mm, Magnetický

194.00 Kč vč. DPH

Created with Fabric.js 3.6.3

Magnetické značení

70 x 70 mm, Magnetický

151.00 Kč vč. DPH

Created with Fabric.js 2.7.0

Magnetické značení

60 x 40 mm, Magnetický

93.00 Kč vč. DPH

Nenacházíte, co hledáte?

Náš Stránka Návrh můžete používat k navrhování našeho značení takového, jaké jej chcete mít. Text, barvy, tvary a další.

Začněte navrhovat

Informace o magnetické značení

Nabízíme plně magnetické značení sestávající z magnetické základny s matným povrchem chráněným proti ultrafialovému záření. Pro optimální přilnutí musíte naše magnetické značení aplikovat na čistou, suchou a rovnou plochu.

Magnetické značení můžete používat v interiéru i v exteriéru a má mnoho různých využití. Například je lze aplikovat na vozidla. Pomocí automobilového magnetu můžete umístěním magnetu přímo na auto snadno propagovat služby své firmy nebo jiné aktivity. Vytvořte si své osobní magnety na lednici nebo magnetické značení k připevnění na myčku na nádobí nebo na jiné magnetické povrchy, např. na tabuli.

Naše magnetické značení se vyrábí digitálním tiskem a lze jej objednat v jakékoli barvě dle Vaší volby. Magnet má tloušťku 0,6 mm a lze jej objednávat v rozměrech až 900 x 1500 mm. Nejmenší rozměr, který nabízíme, je 10 x 30 mm. Na naší stránce Návrh můžete nahrát vlastní obrázky a navrhnout si magnetické značení odpovídající Vašim potřebám.

Užití:

  • Vystavte na odiv logo své společnosti nebo podniku pomocí automobilového magnetu, nebo si navrhněte vlastní značení upozorňující na nezkušeného řidiče. Magnet se snadno instaluje a snadno se snímá.
  • Navrhněte si osobní magnety na ledničku se zábavnými citáty nebo obrázky. S magnetickým značením na myčku na nádobí můžete snadno dát ostatním vědět, zda je nádobí čisté nebo špinavé. Lze je aplikovat nebo sejmout bez poškození.
  • Vytvořte si osobní magnetické značení k připevnění na kovovou tabuli nebo na jiné magnetické povrchy.

Je důležité zapamatovat si:

Magnet má teplotní odolnost přibližně -30°C/+55°C. Max. teplota na krátké období: 65°C. Magnetické značení nesmíte používat dlouhodobě na vozidlech, protože byste tím mohli poškodit nátěr. Pamatujte, že je tu riziko, že při vysoké rychlosti se magnetické značení z vozidla uvolní. Pamatujte, že pro optimální přilnutí je třeba magnetické značení instalovat na čistou, suchou a rovnou plochu.

Dostupné opravné metody

Magnet