Nenacházíte, co hledáte?

Náš Stránka Návrh můžete používat k navrhování našeho značení takového, jaké jej chcete mít. Text, barvy, tvary a další.

Začněte navrhovat

Informace o hliníkové značení

Jestliže chcete kovové značení, dokonalo volbou je značení hliníkové. Naše laminované značení je vysoce kvalitní, má dlouhou trvanlivost a je dokonalé jako značení do exteriéru. Je k dostání v odrazivé variantě, která je dokonalá k užívání jako dopravní značení.

Laminované hliníkové značení lze objednávat v rozměrech 70 x 30 mm až 2000 x 1200 mm a standardně je 1,5 mm tlusté. Text a obrázek jsou vytištěny digitálně a značení má finální povlak z laminátu odolného proti ultrafialovému záření.

Hliníkové značení lze připevnit ke stěně nebo k jinému povrchu pomocí šroubu, odstupu nebo lepící pásky. Náš vlajkový nástavec slouží k upevnění značení tak, aby vyčnívalo z fasády nebo stěny. Značení lze také připevnit k tyči pomocí našeho nástavce na tyč (pro tyče o průměru 50-65 mm). Pamatujte prosím, že tyč nenabízíme.


Užití

Kovové značení z hliníku je stylové a vysoce kvalitní. Hliník je dokonalým materiálem na značení jakýchkoli rozměrů.

  • Dopravní značení, uliční značení a parkovací značení se obyčejně vyrábí z hliníku, aby bylo obzvlášť trvanlivé. Další výhodou tohoto typu značení je, že může být odrazivé, aby bylo viditelné ve tmě.
  • Vchodové značení pro firmy, obchody a jiné budovy často musí být opravdu vysoce kvalitní, takže vynikající volbou je právě hliník. Také pak stylově a profesionálně vypadá.
  • Jestliže chcete poněkud exkluzivnější vzhled kancelářského značení nebo značení jakéhokoli jiného typu, pak spoustu výhod má hliník.

Dostupné opravné metody

Šroub
Šroub se šroubovacím víčkem
Nástavec s vlajkou
Visací
Odstávající
Lepicí páska
Tyčový nástavec
Drátový stropní závěs
Kroužek na klíče