Přeskočit na hlavní obsah

O Značení-max.cz

2008. Rok, kdy firma Značení-max poprvé spatřuje světlo světa. Ze sklepa na ostrově Fotö v Göteborském archipelagu jsme začali prodávat cedule firmám i soukromým osobám a vytvořili jsme současnou inovativní, zodpovědnou a zkušenou firmu na výrobu cedulí s kancelářemi a výrobou v Landvetteru, východně od Göteborgu.

Za 15 let jsme jako výrobce cedulí prodali téměř 8 milionů cedulí do více než 120 zemí. Díky těmto zkušenostem máte jako zákazníci jistotu, že víme, co děláme. Vám, našim zákazníkům, usnadňujeme vytváření a objednávání cedulí, aby byly přesně podle vašich představ.

Dnes je firma Značení-max jedním z největších dodavatelů cedulí a dokáže zpracovat vše od jedné cedule až po tisíce cedulí v rámci jedné zakázky. Dovolte nám, abychom vám pomohli proměnit vaše myšlenky a nápady ve skutečnost.Od standardních cedulí až po speciální zakázky

V našem sortimentu vždy najdete standardní cedule, ze kterých můžete vycházet při vytváření vlastních cedulí. Vyrábíme také speciální cedule na zakázku, které jsou mimo náš standardní sortiment. To znamená, že můžeme například zakoupit speciální materiál, který si přejete, a vyrobit cedule přesně podle vašich požadavků. Pokud na našich webových stránkách nenajdete materiál, velikost nebo design, který hledáte, kontaktujte nás.

Jsme netradiční…

…a jsme na to hrdí. Pomocí našeho nástroje pro navrhování s názvem Stránka Návrh si můžete snadno vytvořit svou ceduli od nuly. Tento jednoduchý nástroj, který vám umožní vybrat si materiál, tvar, text, barvu, motiv a způsob upevnění, znamená také, že žádné dvě cedule nebudou stejné. Vy, jako náš zákazník, rozhodujete o svém produktu.

Na to klademe velký důraz. Jsme netradiční a přinášíme revoluci do odvětví, které v posledních 20 letech nestačilo příliš držet krok s digitalizací. Snažíme se vám usnadnit objednávání cedulí – jak vámi navrhovaných, tak vyrobených speciálně na zakázku.

Usnadňujeme navrhování a výrobu cedulí

Vrtáme, laminujeme, ohýbáme, frézujeme a používáme laserové leptání, gravírování a laserový tisk. Jinými slovy – jako zákazník u nás snadno najdete přesně to, co chcete. Jak tedy vypadá náš standardní sortiment? Níže se můžete podívat, co vám můžeme nabídnout v rámci našeho standardního sortimentu:

Hliníkové značeníZnačení z nerez oceliAkrylové značeníVinylové textyDekorační nálepkyMagnetické značení Mosazné značeníDřevěné značení - RoletyTransparentyKonturově vyřezávané značeníEco Board


Splníme vaše požadavky na vysokou kvalitu

Ve firmě Značení-max máme téměř 80 zaměstnanců a všichni úzce spolupracujeme, abychom vám zajistili tu nejvyšší kvalitu výrobků v dokonalém výrobním procesu.

  • Jako firma budete mít k dispozici osobní kontakt v zákaznickém servisu, který vám pomůže s objednávkou. Nebo si navrhněte design ve Stránka Návrh a objednejte.

  • Naši designéři cedulí zajistí, aby cedule vypadaly přesně podle vašich představ, a odešlou návrh našim výrobcům cedulí.

  • Naši výrobci cedulí vám následně vyrobí unikátní ceduli.

  • Nakonec se o vaši objednávku postarají naši pracovníci úseku balení a expedice, kteří vše připraví a zabalí tak, aby vaše cedule byla doručena včas a se správným příslušenstvím.

Naše cedule jsou vyráběny v nejvyšší kvalitě a před odesláním zákazníkům procházejí důkladnou kontrolou. Na celý náš sortiment se vztahuje také záruka spokojenosti zákazníků.S důrazem na udržitelnost přinášíme revoluci v odvětví výroby cedulí

Nejenže vám chceme dodávat ty nejlepší cedule. Chceme být také výrobcem cedulí, kde se naši zaměstnanci cítí dobře a příjemně. Naše firemní kultura je pro nás nesmírně důležitá a jsme hrdí na to, že jsme se v roce 2023 umístili na pátém místě v žebříčku nejlepších švédských pracovišť v kategorii středně velkých firem. 

Díky zdravému pracovnímu prostředí můžeme také vytvářet vysoce kvalitní výrobky a myslet na to, že jsme vždy v popředí, inovativní a vždy nejlepší pro vás jako zákazníka.

Samozřejmě také chceme, aby byl svět co nejlepším místem k životu – ve všech ohledech. Snažíme se myslet udržitelně a děláme to z několika hledisek. O tom, jak usilujeme o lepší svět, se dozvíte na naší CSR stránce.


 

Toto je naše mise

Jsme inovativní výrobce cedulí, který od roku 2008 digitalizuje toto odvětví. Naším cílem je nabídnout vám, našim zákazníkům, co nejširší sortiment bez kompromisů z hlediska jednoduchosti, ceny a rychlosti dodání.

Přečtěte si také o naší vizi a našich firemních hodnotách.


 

Zní firma Značení-max jako výrobce cedulí, o němž byste mohli uvažovat?

Můžeme být tím, koho hledáte? Pro nás nehraje roli, jestli žijete v Göteborgu, Stockholmu, Malmö, Umeå nebo v jiné části světa. U nás jste vždy vítáni, ať už se jedná o cokoli (zejména, pokud se to týká cedulí, protože v tom jsme absolutně nejlepší). 

Domluvte si s námi schůzku a projednejte s námi veškeré požadavky. Můžeme vám pomoci od začátku a zřídit firemní zákaznický účet. Můžete se tak snadno vracet a objednávat si cedule šité na míru vašemu podnikání a vaší firmě.