O Značení-max.cz

Toto je Značení-max.cz

Značení-max.cz je inovativní výrobce značení, který tento obor digitalizuje s cílem nabídnout zákazníkům nejširší možné portfolio aniž by přitom obětoval jednoduchost, cenu a rychlost dodání. Díky našemu webovému nástroji, stránce Návrh, si mohou naši zákazníci snadno vytvořit vlastní značení online a dostat objednávku doručenou domů nebo do firmy.

Naše kanceláře a výrobní prostory se nacházejí v Landvetteru východně od Göteborgu ve Švédsku. V současnosti máme 50 zaměstnanců, kteří zajistí, aby Vaše objednávka byla co nejefektivněji zpracována, a zodpoví Vaše případné dotazy. Naše značení vyrábíme v nejvyšší možné kvalitě a každý kus značení je před zasláním zákazníkovi důkladně zkontrolován. Naše portfolio se neustále rozšiřuje a v současnosti nabízíme gravírované i tištěné produkty.

Uvítáme objednávky od kohokoli, od společností i od soukromých osob. Od roku 2008, kdy jsme začali podnikat, jsme dodali více než tři miliony kusů značení do 100 různých zemí světa. Tím, co nás pohání vpřed, je snaha vytvářet jednoduchá řešení naplňující potřebu zákazníka. Také chceme být zavázáni svému společenství a přispívat mu a aktivně pracovat na problematice udržitelnosti.

Naše vize

Naší vizí je být tou nejjednodušší a nejzodpovědnější volbou k objednávání značení online.

Naše hodnoty

Naše tři jádrové hodnoty jsou přirozenou součástí naší firemní kultury a naším vodítkem při všem, co děláme.

Jednoduchost

Věříme v jednoduchost ve všech jejích podobách. Mělo by být snadné stát se zákazníkem a začít od nás objednávat a komunikovat s námi. Neustále se snažíme vytvářet jednoduchá a uživatelsky příznivá řešení naplňující potřeby našich zákazníků a chceme, aby naše každodenní práce probíhala hladce a efektivně díky jednoduchým a přímočarým procesům.

Zodpovědnost

Ve všem, co děláme, se snažíme jednat zodpovědně. Přijímat zodpovědnost za to, jaký vliv má náš provoz na společnost, je pro nás samozřejmostí, což je důvodem, proč pracujeme na problematice klimatu a udržitelnosti (firemní společenská zodpovědnost) a účastníme se kampaní a různých partnerství. Chceme být zodpovědnou, bezpečnou a udržitelnou alternativou. Více o naší práci na firemní společenské zodpovědnosti najdete zde.

Uvážlivost

Navzájem o sebe dbáme a respektujeme se, a stejně tak naše zákazníky a životní prostředí. Když od nás naši zákazníci nakupují, měli by se cítit bezpečně a šťastně a vždy by se jim mělo dostat pomoci, kterou potřebují.