Nenacházíte, co hledáte?

Náš Stránka Návrh můžete používat k navrhování našeho značení takového, jaké jej chcete mít. Text, barvy, tvary a další.

Začněte navrhovat

Informace o štítky na kabely

Nabízíme kabelové značení z gravírovaného plastu, které můžete snadno navrhnout a objednat online pomocí našeho navrhovacího nástroje.

Štítky na kabely jsou používány mimo jiné v elektroinstalaci, v průmyslu a při výrobě strojů. Naše gravírované plastové značení se čtvercovými otvory je přizpůsobeno snadnému označování kabelů. Trvanlivý materiál odolný proti ultrafialovému záření je vhodný pro náročná prostředí v interiérech i v exteriérech.

Zřetelné štítkové označení kabelů gravírovaným plastovým značením

Mít na kabelech ručně psané štítky nebývá vždy dobrý nápad, zejména, pokud mají být štítky umístěny venku. Naše kabelové značení je vyrobeno z plastového laminátu, který se snadno gravíruje, čímž je zajištěno, aby štítek dlouho vydržel a neoprýskal. Pro štítky na kabely je několik různých možností podle prostředí, v kterém budou používány. Pro obzvlášť náročná prostředí bude možná nutno použít štítky z nerez oceli odolné proti kyselinám.

Navrhněte si gravírované štítky na kabely v jakékoli barvě

Naše štítky na kabely jsou dostupné v mnoha různých barvách, což znamená, že si můžete navrhnout svůj vlastní unikátní štítek. Na laserově gravírované štítky na kabely je možné přidat také několik řádků nebo nějaký text, kódy QR nebo čárové kódy. Naše gravírované štítky na kabely jsou dodávány s kabelovými úvazky, které lze snadno připevnit čtvercovými otvory.

Potřebujete objednat štítky na kabely s postupným číslováním? Na objednávky větších množství nabízíme množstevní slevu, která bude automaticky odečtena na naší stránce Návrh. Jestliže máte nějaké dotazy, potřebujete pomoci s objednávkou, nebo jestliže si chcete vyžádat nabídku, uvítáme, když kdykoli kontaktujete naše středisko služeb zákazníkům.