Přeskočit na hlavní obsah

Značení o domácích zvířatech

Rytí plastového značení, 210x295 mm

1254.00 Kč

Cena vč. DPH

Záruka spokojenosti zákazníků
Rychlé doručení

Podrobnosti o produktu

Typ:

Rytí plastového značení

Šířka:

210 mm

Výška:

295 mm

Tloušťka:

1,6 mm

Způsob uchycení:

Žádná

Popis produktu

Kde smějí psi plavat? Jak se jmenuje králík a jak informovat cestující na silnici, že po krajnici ráno často chodí zvířata? Vytvořením jasného značení o zvířatech dáváte světu jasné sdělení. Pomocí našeho Skyltomatu můžete navrhnout unikátní značení o zvířatech, například personalizované značení o Vašem domácím zvířeti nebo varovné značení ve výrazných barvách. Vyberte text, barvu a tvar a navrhněte značení odpovídající Vašim potřebám.

Značení o domácích zvířatech lze používat v různých kontextech. Může se jednat o malou cedulku na kotci pro králíka nebo o nějakou velkou výstražnou informační ceduli. Dobře uvažte, kam chcete značení o zvířeti umístit a co by podle Vás mělo sdělovat.


Různé typy značení k domácím zvířatům

Jmenovky

Běžným typem značení k domácím zvířatům v domácnostech se zvířaty bývá jmenovka. Příklady takového značení jsou znak králíka umístěný na králíkárně nebo psí známka připevněná k obojku psa.

Varování

Jestliže chcete varovat uživatele silnic, že se na silnici nebo v její blízkosti mohou vyskytnout zvířata, musíte vytvořit zvířecí značení inspirované těmi typy varovného značení, které se používají v dopravě. Obyčejně bývají trojúhelníkové se žlutým pozadím, červeným okrajem a černou siluetou zvířete, o které se jedná. Jde o pravděpodobně nejúčinnější varovné značení k zajištění toho, aby uživatelé silnic dali obzvláštní pozor na zvířata.

V některých zemích bývá běžnější užívání žlutého čtvercového značení nakloněného pod úhlem 45 stupňů. Silueta zvířete na značení informuje řidiče, na výskyt jakého zvířete mají být připraveni.

Zvířecí značení s varovným sdělením bývá běžné i na branách farem, kde se volně pohybují zvířata. K nejběžnějším z nich patří značení typu ’pozor na psa’, ačkoli existuje i několik jiných variací na podobný text.

Zákazové značení

V některých případech jsou zvířata nevítaná. Tak tomu může být například z důvodu alergií a hygienických pravidel nebo strachu z psů nebo koček. Běžně se značení používá k vyznačení toho, že v některých prostorech nejsou povoleni psi, i když to vlastně znamená, že jsou to prostory zcela bez zvířat.