Nenacházíte, co hledáte?

Náš Stránka Návrh můžete používat k navrhování našeho značení takového, jaké jej chcete mít. Text, barvy, tvary a další.

Začněte navrhovat

Informace o Značení pro restaurace

Prvním kusem značení, které host uvidí, je značení s názvem restaurace na fasádě. Obyčejně je to ten největší kus značení v celé restauraci, ale není jediný. Hosty přivítá už značení u dveří, kde se uvádí otevírací doba a často tam bývá i jídelní lístek. Uvnitř restaurace obyčejně bývá značení na dveřích toalet a personál často mívá jmenovky.

Jaké restaurační značení vaše restaurace potřebuje? Všechny restaurace potřebují značení, které informuje, propaguje, nebo ukazuje cestu. Na naší stránce Návrh si můžete navrhnout značení na zakázku pro své restaurační prostory.


Značení pro restaurace – několik příkladů

Značení uvádějící otvírací hodiny

Značení, na kterém restaurace uvádí své otvírací hodiny, je prakticky nezbytností. A nezapomínejte ani na značení “OTEVŘENO”, které je nezbytné tehdy, když jsou otvírací hodiny restaurace poněkud neobvyklé.

Jmenovky

Jmenovky pro personál bývají nejběžnější ve větších restauracích, ale lze je používat i v pizzeriích nebo restauracích, kde pracuje méně zaměstnanců. Jmenovka přispívá k osobnějšímu charakteru přivítání osoby a navíc hostovi sděluje, s kým mluví.

Jídelní lístek

Velké a zřetelné označení jídelního lístku je jedním z nejběžnějších typů značení v restauracích. Značení s jídelním lístkem je užitečné nejen v restauraci, ale i mimo ni, aby kolemjdoucí viděli, co je v nabídce.

Záchod

Někdy k vyznačení místa záchodu postačuje malé značení na dveřích. Ve větších restauracích může být potřeba značení ukazující cestu k němu.

Zákaz kouření

Kouření v restauracích je už několik let zakázáno a většina lidí to přijímá. I tak však může být potřeba zdůraznit to značením „Zákaz kouření“ umístěným v restauraci nebo i ve venkovním prostoru.