Přeskočit na hlavní obsah

Značení pro kočky

Rytí plastového značení, 295x210 mm

1546.00 Kč

Cena vč. DPH

Záruka spokojenosti zákazníků
Rychlé doručení

Podrobnosti o produktu

Typ:

Rytí plastového značení

Šířka:

295 mm

Výška:

210 mm

Tloušťka:

1,6 mm

Způsob uchycení:

Žádná

Popis produktu

Kočka je součástí rodiny a proto by samozřejmě měla mít svou vlastní jmenovku, která může být na kočičím záchodě, poblíž misky nebo na místě, kde kočka obyčejně spává. Kromě jmenovek si mohou majitelé koček vytvořit varovné značení, kterým by informovali cestující na silnicích, že mají jezdit obzvlášť opatrně a dávat pozor, protože v dané oblasti jsou kočky.

Vytvořte si svoje vlastní osobní značení pro kočku, které by splňovalo Vaše potřeby – a samozřejmě i potřeby Vaší kočky.


Příklady značení pro kočku

Jmenovka na záchod pro kočku, varovné značení, aby motoristé zpomalili, nebo značení oznamující, že Váš dům hlídá kočka – seznam různých typů značení na téma koček je téměř nekonečný. Toto jsou varianty patřící k nejběžnějším.

Varování před kočkou

Toto je jedno z nejběžnějších značení na téma koček. Funkcí těchto typů značení je docílit toho, aby uživatelé silnic dbali obzvláštní opatrnosti a zpomalili. Toto značení bývá často navrženo tak, aby vypadalo jako dopravní značení – avšak s určitými úpravami. Může se jednat o klasické varovné značení se žlutým pozadím a se siluetou kočky uprostřed.

Další alternativou je značení s přechodem, na kterém je vyobrazena kočka, nebo s textem “Jezděte pomalu – hrají si tu kočky”.

Pozor na kočku

Běžným značením na téma psů je značka “Pozor na psa”. Ta slouží k upozornění návštěvníků, kteří se bojí psů. Je i spousta těch, kdo se bojí koček, takže je možná dobrý nápad vystavit kočičí značení, které by nějak dalo najevo, že v domácnosti jsou kočky.

Jestliže se ztratím

Velmi praktické značení pro kočku je malý štítek, který jí lze připevnit na obojek. Jestliže se pak kočka ztratí, člověk, který ji najde, může snadno vytočit číslo na štítku, aby bylo možné vrátit kočku jejímu majiteli.