Nenacházíte, co hledáte?

Náš Stránka Návrh můžete používat k navrhování našeho značení takového, jaké jej chcete mít. Text, barvy, tvary a další.

Začněte navrhovat

Informace o Značení pro hostinec

Většina hostinců se rozhodne klást velký důraz jak na styl, tak i na výběr. To byste měli sdělovat už u hlavního vchodu, abyste návštěvníky navnadili, aby vstoupili dovnitř a strávili hodinu v dobré společnosti a dali si něco dobrého k jídlu a pití.

Kromě vyznačení názvu hostince používají hostince řadu jiných typů značení. Návštěvníci na ně často ani nepomyslí – dokud však značení nechybí.

Mnozí automaticky předpokládají, že značení podává informace. To platí i o některém značení v hostincích. Zejména o takovém, na kterém je uvedena otevírací doba nebo jídelní lístek. Avšak hostinec je jedním z míst, na kterých značení vytváří atmosféru a je proto čistě prvkem návrhu interiéru.

Hostinské značení – všechno pro hostince

Příklady nejběžnějšího značení pro hostince:

Otevírací doba

Klasické hostinské značení, které bývá často vyvěšeno v okně nebo na vchodových dveřích. Pamatujte, že značení musí nejen odpovídat dekoru, ale stejně tak atraktivní by mělo být při pohledu z venku, protože na něm závisí, jak budou hostinec vnímat kolemjdoucí.

Vyznačení roku

Některé hostince mají speciální motiv, jako například padesátá, šedesátá nebo sedmdesátá léta dvacátého století a chtějí vytvořit pocit “minulosti”. Tady interiérové značení se zprávou a s dalším značením hraje významnou roli při vytvoření správné atmosféry. Některé hostince jsou také na téma některé konkrétní země, jako je například Irsko nebo USA. V takových hostincích bývá značení také prvkem návrhu interiéru.

Záchod

Ve větších hostincích může být značení potřeba k vyznačení cesty na záchod. V&menších hostincích postačí značení na dveřích záchodu samého. I tady by majitelé měli dodržet motiv svého podniku a zajistit, aby jej značení reflektovalo.

Vytvořte si své vlastní hostinské značení – podle svých potřeb a podle potřeb Vašeho hostince.