Nenacházíte, co hledáte?

Náš Stránka Návrh můžete používat k navrhování našeho značení takového, jaké jej chcete mít. Text, barvy, tvary a další.

Začněte navrhovat

Více informací o venkovních cedulích

Naše venkovní cedule jsou k dispozici v mnoha různých materiálech a velikostech – jsou ideální pro prezentaci vaší značky, informování lidí nebo jako dekorace fasády či jiných venkovních ploch.

Vytvořte si personalizovanou venkovní ceduli na budovu, bar, restauraci nebo venkovní ceduli na vaši zahradu. Nechte si pomoci od našich odborníků na cedule nebo si na naší stránce s návrhy vytvořte svou vlastní ceduli. Naše venkovní cedule jsou trvanlivé a odolné proti povětrnostním vlivům. Vyberte si ze širokého sortimentu různých materiálů.

Který materiál je pro venkovní cedule nejlepší?

Nabízíme široký sortiment materiálů, které jsou odolné vůči drsným podmínkám, jako je vítr, déšť a chlad.

Venkovní kovové cedule

Naše vysoce kvalitní kovové cedule jsou trvanlivé a odolné vůči povětrnostním vlivům, ideální pro venkovní použití. Jsou vyrobeny z hliníku a jejich životnost ve venkovním prostředí je přibližně 10 let. Venkovní hliníkové cedule lze objednat i v reflexním provedení.

Venkovní akrylové cedule

Akrylové cedule, neboli cedule Perspex, mají také životnost přibližně 10 let a běžně se používají například jako fasádní cedule vedle vchodu. U těchto akrylových cedulí používáme digitální tisk. Akrylové cedule propůjčí vaší firmě profesionální a stylový vzhled.

Venkovní plastové cedule

Při použití venkovních plastových cedulí doporučujeme naše gravírované plastové cedule. Mají životnost při venkovním používání až 10 let a jsou vyrobeny ze dvouvrstvého plastového laminátu. Text a obrázek se gravírují laserem tak, aby se objevila spodní vrstva – barva textu/obrázku. Máme také plastové cedule s barevným potiskem, ty však nedoporučujeme pro venkovní použití.

Venkovní nápisy

Venkovní nápisy mohou být buď vinylové, nebo obrysově řezané. Vinylové nápisy lze aplikovat na auta, okna nebo stěny a dodávají se v několika barvách. Jsou odolné vůči UV záření a vydrží ve venkovním prostředí přibližně 10 let.

Naše obrysově řezané cedule jsou vyrobené z akrylového plastu (PMMA) a vydrží přibližně 10 let. Jsou opatřeny samolepicí podložkou pro montáž na hladké, suché a čisté povrchy. Páska má velmi silnou přilnavost a nápisy jsou stabilní, odolné proti UV záření a poškrábání. Perfektní pro použití na fasádách

Humorné venkovní cedule

Vyberte si některý z našich odolných materiálů a vytvořte si vlastní humornou venkovní ceduli. Pořiďte si ceduli na bar, dveře, informační ceduli nebo cokoli, co vám zlepší náladu.

Dovolte, abychom vám pomohli

Hledáte venkovní cedule pro vaši firmu? Kontaktujte naše odborníky na cedule, kteří vám pomohou vytvořit trvanlivé a dobře vypadající venkovní cedule podle vašich potřeb. Pokud chcete, můžete si také vyžádat bezplatnou nabídku. Pokud nás nechcete kontaktovat, můžete využít náš nástroj Design Page a vytvořit si vlastní ceduli s materiálem, velikostí, barvou, textem a obrázkem podle vlastního výběru. Hodně štěstí!"