Přeskočit na hlavní obsah

Magnetické značení

Magnetické značení, 70x70 mm, Magnetický, Magnet

171.00 Kč

Cena vč. DPH

Záruka spokojenosti zákazníků
Rychlé doručení

Podrobnosti o produktu

Typ:

Magnetické značení

Šířka:

70 mm

Výška:

70 mm

Tloušťka:

0.6 mm

Materiál:

Magnetický

Způsob uchycení:

Magnet

Popis produktu

Nabízíme plně magnetické značení sestávající z magnetické základny s matným povrchem chráněným proti ultrafialovému záření. Pro optimální přilnutí musíte naše magnetické značení aplikovat na čistou, suchou a rovnou plochu.

Magnetické značení můžete používat v interiéru i v exteriéru a má mnoho různých využití. Například je lze aplikovat na vozidla. Pomocí automobilového magnetu můžete umístěním magnetu přímo na auto snadno propagovat služby své firmy nebo jiné aktivity. Vytvořte si své osobní magnety na lednici nebo magnetické značení k připevnění na myčku na nádobí nebo na jiné magnetické povrchy, např. na tabuli.

Naše magnetické značení se vyrábí digitálním tiskem a lze jej objednat v jakékoli barvě dle Vaší volby. Magnet má tloušťku 0,6 mm a lze jej objednávat v rozměrech až 900 x 1500 mm. Nejmenší rozměr, který nabízíme, je 10 x 30 mm. Na naší stránce Návrh můžete nahrát vlastní obrázky a navrhnout si magnetické značení odpovídající Vašim potřebám.

Užití:

  • Vystavte na odiv logo své společnosti nebo podniku pomocí automobilového magnetu, nebo si navrhněte vlastní značení upozorňující na nezkušeného řidiče. Magnet se snadno instaluje a snadno se snímá.
  • Navrhněte si osobní magnety na ledničku se zábavnými citáty nebo obrázky. S magnetickým značením na myčku na nádobí můžete snadno dát ostatním vědět, zda je nádobí čisté nebo špinavé. Lze je aplikovat nebo sejmout bez poškození.
  • Vytvořte si osobní magnetické značení k připevnění na kovovou tabuli nebo na jiné magnetické povrchy.

Je důležité zapamatovat si:

Magnet má teplotní odolnost přibližně -30°C/+55°C. Max. teplota na krátké období: 65°C. Magnetické značení nesmíte používat dlouhodobě na vozidlech, protože byste tím mohli poškodit nátěr. Pamatujte, že je tu riziko, že při vysoké rychlosti se magnetické značení z vozidla uvolní. Pamatujte, že pro optimální přilnutí je třeba magnetické značení instalovat na čistou, suchou a rovnou plochu.