Přeskočit na hlavní obsah

Dekorační nálepky

Dekorační nálepky, 150x210 mm, Vinylový, Samolepící

223.00 Kč

Cena vč. DPH

Záruka spokojenosti zákazníků
Rychlé doručení

Podrobnosti o produktu

Typ:

Dekorační nálepky

Šířka:

150 mm

Výška:

210 mm

Tloušťka:

0,175 mm (175µ)

Materiál:

Vinylový

Způsob uchycení:

Samolepící

Popis produktu

Dekorační nálepky, kterým se často říká prostě jen nálepky, jsou vhodné k dekoraci vozidel (nálepky na auta), k dekoraci oken, výstavního materiálu a k označování. Na naší stránce Návrh si můžete snadno navrhnout vlastní nálepky.

Naše dekorační nálepky sestávají z fólie z PVC nebo z potištěného vinylu vyrobeného digitálním tiskem. Jsou k dostání v rozměrech od 15 x 15 mm do 1200 x 1000 mm. Na naší stránce Návrh si můžete snadno navrhnout nálepky přesně odpovídající Vašim požadavkům. Nahrajte nějaký obrázek nebo logo a přidejte jakýkoli text s požadovaným stylem písma a v požadované velikosti. Tuto volbu si snadno můžete vybrat, jestliže chcete nálepky s průhledným pozadím. Navrhnout si vlastní nálepky není jen zábavné, ale i neuvěřitelně snadné!


Užití:

Dekorační nálepky jsou dokonalé tehdy, když chcete k něčemu přitáhnout pozornost nálepkami v několika barvách nebo když chcete nějakou speciální barvu na text nebo na obrázek. Příklady použití jsou:

Nálepky na podlahu

Trvanlivé nálepky z matného vinylu k použití na podlahy v interiérech, například v obchodech, nákupních centrech, na letištích a v metru. Naše samolepící nálepky na podlahy jsou trvanlivé, odolné proti opotřebení a chráněné vrstvou podlahového laminátu, který je navíc protiskluzový. Hodnocení protiskluzovosti je R10 podle DIN 51130.

Nálepky na auta

Společnosti, které chtějí značení na svá vozidla nebo na okna mohou použít nálepky, jestliže chtějí, aby značení mělo určitou konkrétní barvu, například aby obsahovalo jejich logo a jejich konkrétní barvy. Navrhněte si své vlastní nálepky na auto dle vlastního přání. Na jednobarevný text a jednoduché obrázky ve standardní barvě může být nejvhodnější vinylový text, protože je možné nechat si text konturově vyříznout, aby byl bez pozadí.

Značící nálepky

Nálepky na označení zásuvek, skladovacích příborníků atd. jsou jednoduchý a praktický způsob jak vytvořit řád.

Reklamní nálepky

Restaurace, obchod nebo kavárna, které se chtějí propagovat přímo u svého vchodu nebo na okně, to mohou snadno učinit nálepkami.

Aplikace nálepek

Nálepky musíte aplikovat na suchou a plochou nebo jen mírně zakřivenou plochu. Pamatujte, že plocha, na kterou budete nálepku aplikovat, musí být suchá a zcela prostá nečistot a mastnoty, takže vždy začínejte očištěním plochy a odstraněním veškeré mastnoty. Dobré bývá omýt plochu před aplikací nálepky odmašťovacím prostředkem.

Při nízkých teplotách venkovního prostředí (měně než +10-15 stupňů) doporučujeme plochu, na kterou budete nálepku lepit, nejprve nahřát. Můžete použít například horkovzdušnou pistoli nebo vysoušeč vlasů. Tím zajistíte, aby nálepka lépe přilnula, a omezíte riziko, že se poškodí.