Přeskočit na hlavní obsah

Značení „Žádnou nežádoucí poštu“

Rytí plastového značení, 171x57 mm

279.00 Kč

Cena vč. DPH

Záruka spokojenosti zákazníků
Rychlé doručení

Podrobnosti o produktu

Typ:

Rytí plastového značení

Šířka:

171 mm

Výška:

57 mm

Tloušťka:

1,6 mm

Způsob uchycení:

Žádná

Popis produktu

Je spousta důvodů, proč si dát na dopisní schránku nebo na dveře značení typu “Žádné reklamy, prosím”. Například se tím šetří životní prostředí a snižujete tak nutnost recyklovat papír. Vytvořte si vlastní značení s jakýmkoli textem a návrhem a snižte tak množství reklamy ve své dopisní schránce.

Umístění značení typu “Žádnou nežádoucí poštu, prosím” nebo jiného obdobného značení neznamená, že tím zcela zamezíte veškeré reklamě, ale množství reklamy, kterou budete dostávat do schránky, se rozhodně sníží. Nadále budete dostávat noviny, informace od služeb veřejnosti a reklamy zasílané přímo na Vaši adresu. Na svém značení typu “Žádné reklamy, prosím” můžete být konkrétní a vybrat si, které reklamy chcete a které ne.


Žádné reklamy vyjma…

Bezplatné noviny

Bezplatné noviny nejsou považovány za reklamu a tak mohou být šířeny do všech domácností. Mnozí je však ztotožňují s reklamou, a i bezplatné noviny proto odmítají. Používají text “Žádné reklamy ani bezplatné noviny, prosím”.

Informace od služeb veřejnosti

Informace od náboženských společenství, politických stran nebo místních zastupitelstev nejsou považovány za reklamu. Dostávají je i lidé, kteří použili značení “žádné reklamy””. To znamená, že nepotřebujete značení uvádějící “ale informace od služeb veřejnosti jsou vítány”, bez ohledu na to, co je na Vašem značení uvedeno jinak.

Cílená reklam

Někteří si navrhnou vlastní značení typu “Žádnou reklamu” s textem “Žádné reklamy – ani ty s mým jménem”. To slouží k zamezení cílené reklamy. Bohužel to nemá na pošťáka účinek, protože poštu s adresou musí do domu dodat bez ohledu na nápis. Chcete-li zamezit adresované reklamě, budete muset kontaktovat poštu a požádat ji, aby Vám adresovaná reklama nebyla doručována. Také by Vám mohlo pomoci kontaktovat firmy tato poštovní sdělení rozesílající.

Prodejní katalogy

Jedním z typů reklamy, kterou mnozí lidé chtějí, jsou prodejní katalogy. Z tohoto důvodu někteří lidé volí text “Žádné reklamy – prodejní katalogy povoleny”.