Přeskočit na hlavní obsah

Značení pro farmy

Rytí plastového značení, 150x150 mm, Lepicí páska

587.00 Kč

Cena vč. DPH

Záruka spokojenosti zákazníků
Rychlé doručení

Podrobnosti o produktu

Typ:

Rytí plastového značení

Šířka:

150 mm

Výška:

150 mm

Tloušťka:

1,6 mm

Způsob uchycení:

Lepicí páska

Popis produktu

Značení na farmu může splňovat více různých funkcí. Prvním značením, kterého si hosté obyčejně povšimnou, je pravděpodobně to, které ukazuje cestu k farmě. Směrové značení obyčejně začíná na některé z blízkých silnic a postupně navádí návštěvníky dále podél celé příjezdové cesty. Když už je člověk na farmě, návštěvníky často uvítá uvítací značení nebo velké značení s názvem.

Každý, kdo přichází za zvířaty, pak uvidí několik kusů značení. Běžné bývá mimo jiné stájové značení, ale i značení označující příslušenství pro zvířata. K označení informování nebo ukázání cesty na farmě – je potřeba mnoho druhů značení.

Jaké značení na farmu potřebujete?

Na cokoli, co bude potřeba na Vaší farmě sdělovat, můžete prostě vybrat text a návrh pro daný úkol. To vše slouží k zajištění toho, aby Vaše značení pokud možno co nejlépe splňovalo svou roli. Níže jsou uvedeny příklady farmového značení.

Reklamní značení

Poptávka po zelenině a bio vajíčkách místního původu stále roste. Velké značení s textem jako “Vajíčka & Brambory” u cesty může zajistit příležitostné návštěvy těch, kdo měli cestu kolem.

Zákazové značení

Aby bylo zamezeno riziku infekce, můžete návštěvníkům odjinud zakázat styk s některými zvířaty. Toto byste měli zcela jednoznačně zdůraznit klasickým zákazovým značením, aby návštěvníci sdělení nepochopili nesprávně. K zákazovému značení patří také značení “Průjezd zakázán – soukromá cesta”, které bývá běžné na farmách, kde častokrát bývá několik soukromých cest, které farmáři usnadňují práci.

Název farmy

Je velmi běžné umístit ke vchodu na farmu značení s jejím názvem. Někteří se rozhodnou spíše pro menší značení, zatímco jiní dají přednost mnohem větší a zřetelnější variantě. Mnoho závisí na tom, kolik příležitostných návštěvníků chcete přilákat k návštěvě své farmy.

Název a číslo

Také mezi zvířaty je potřeba několik farmových značení. Sem patří stájové značení pro koně, čísla na různá stájová stání a značení, které označuje, kam se ukládá různé vybavení.