Přeskočit na hlavní obsah

Domovní značení

Mosazné značení, 154x43 mm, Mosaz, Šroub

907.00 Kč

Cena vč. DPH

Záruka spokojenosti zákazníků
Rychlé doručení

Podrobnosti o produktu

Typ:

Mosazné značení

Šířka:

154 mm

Výška:

43 mm

Tloušťka:

0,51 - 8 mm

Materiál:

Mosaz

Způsob uchycení:

Šroub

Popis produktu

Nabízíme domovní značení, neboli značení na fasádu, jak se mu také říká, na zakázku. Používá se hlavně k vyznačení čísel vchodových dveří nebo čísla domu. Lze jej používat k vyznačení toho, která rodina v domě bydlí nebo která firma tam sídlí.

Ačkoli funkce domovního značení je v první řadě praktická, lze jej udělat osobnějším, aby dávalo stylový a osobní dojem. Různé materiály, velikosti, typy písma a barvy snadno vytvoří osobní značení dokonalé na vnější stěnu budovy. Na naší stránce Návrh si můžete navrhnout zakázkové značení libovolné barvy a tvaru a z libovolného materiálu.


Různé druhy domovního značení

Ačkoli domovní značení má několik různých variant, nejčastěji bývá spojováno se značením uvádějícím číslo domu na přední stěně budovy.

Název domu a číselné značení

Plaketa s názvem domu může mít různé rozvržení podle toho, co je na značení umístěno. Má být umístěno na přední dveře nebo na budovu? Nabízíme různé materiály, velikosti, fonty, přílohy atd., na základě kterých můžete najít dokonalé značení.

Čísla domů

Nejběžnější typ domovního značení je takový, který uvádí jen číslo domu. Z těch je nejběžnější čtvercové značení s bílým pozadím a černými číslicemi. Na naší stránce Návrh si můžete snadno vybrat barvu, tvar, materiál a styl písma na zakázkové cedule s číslem domu pro svůj dům.

Ulice a číslo

Někdo se také rozhodně umístit kromě uličního čísla na značení také název ulice, na které se dům nachází. Takové značení bývá běžné u domů stojících na rohu, kde se setkávají dvě ulice. Není-li to jasně vyznačeno značením, může být obtížné poznat, na které ulici takový dům stojí.

Písmena namísto číslic

Jedním ze způsobů, jak vytvořit poněkud odlišné značení na přední stěnu domu, je uvést číslo domu písmeny. Namísto značení nesoucího číslici 7 se můžete rozhodnout použít na přední stěně domu značení se slovem SEDM. Použití písmen Vám ještě víc usnadní vytvořit si na své vchodové dveře značení, kterým se odlišíte. Značení-max.cz nabízí vinylový text (konturově vyřezávaný text z vinylu), který lze aplikovat na okno.