Přeskočit na hlavní obsah

Vize a hodnoty

Jsme Značení-max

Naším cílem je vytvářet jednoduchá řešení, která splní vaše požadavky. Digitalizujeme odvětví výroby cedulí a chceme vám nabídnout co nejširší sortiment za dobré ceny s rychlým dodáním. Abychom si udrželi náskok a byli inovativní, je naší prioritou zvídavost, odpovědnost a vstřícnost. Náš nástroj Stránka Návrh vám umožní objednat si cedule přesně podle vašich představ – to je náš hlavní přínos k rychlému pokroku v tomto odvětví.  

Vstupte tedy do našeho světa reklamních cedulí, prozkoumejte nové kombinace materiálů, motivů a způsobů upevnění – ale nejprve si prosím přečtěte o naší vizi a našich hodnotách. Tyto hodnoty řídí vše, co děláme tady ve firmě Značení-max ve městě Landvetter východně od Göteborgu.

Naše vize

Naší vizí je být tou nejjednodušší a nejzodpovědnější volbou k objednávání značení online.

Naše hodnoty

Naše tři jádrové hodnoty jsou přirozenou součástí naší firemní kultury a naším vodítkem při všem, co děláme.

Jednoduchost

Věříme v jednoduchost ve všech jejích podobách. Mělo by být snadné stát se zákazníkem a začít od nás objednávat a komunikovat s námi. Neustále se snažíme vytvářet jednoduchá a uživatelsky příznivá řešení naplňující potřeby našich zákazníků a chceme, aby naše každodenní práce probíhala hladce a efektivně díky jednoduchým a přímočarým procesům.

Zodpovědnost

Ve všem, co děláme, se snažíme jednat zodpovědně. Přijímat zodpovědnost za to, jaký vliv má náš provoz na společnost, je pro nás samozřejmostí, což je důvodem, proč pracujeme na problematice klimatu a udržitelnosti (firemní společenská zodpovědnost) a účastníme se kampaní a různých partnerství. Chceme být zodpovědnou, bezpečnou a udržitelnou alternativou. Více o naší práci na firemní společenské zodpovědnosti najdete zde.

Uvážlivost

Navzájem o sebe dbáme a respektujeme se, a stejně tak naše zákazníky a životní prostředí. Když od nás naši zákazníci nakupují, měli by se cítit bezpečně a šťastně a vždy by se jim mělo dostat pomoci, kterou potřebují.