Přeskočit na hlavní obsah

Stájové značení

Rytí plastového značení, 200x100 mm, Šroub

501.00 Kč

Cena vč. DPH

Záruka spokojenosti zákazníků
Rychlé doručení

Podrobnosti o produktu

Typ:

Rytí plastového značení

Šířka:

200 mm

Výška:

100 mm

Tloušťka:

1,6 mm

Způsob uchycení:

Šroub

Popis produktu

Znamení, jaké se běžně nachází na stájích, se nazývá stájové dveřní značení nebo stájová jmenovka. Samozřejmě, že na plaketě na dveřích stáje je uvedeno jméno koně, ale je tu i několik dalších možností. Někdy značení obsahuje datum narození koně a jména jeho rodičů. V tom případě je jméno otce uvedeno první a označeno písmenem E. Jméno matky je uvedeno pod ním a označeno písmenem U. Jestliže je kůň polokrevník, bývá běžné uvést i jméno otce matky koně, které je označeno UE.

Bez ohledu na to, jak chcete mít svou vlastní stájovou jmenovku navrženu, my pro Vás máme tu správnou variantu – atraktivní, osobní a levnou.


Stájové značení – kůň

Kůň je velmi osobní zvíře, takže samozřejmě, že i jeho stájové dveřní jmenovky by měly být navrhovány s nějakou osobní variací. Vzhledem k tomu, že v nabídce je více různých kombinací, můžete si vytvořit stájovou dveřní plaketu dokonalou právě pro Vašeho koně. Zároveň využijte příležitosti a navrhněte si značení k označování věcí ve stáji, aby všechno bylo na správném místě.

Navrhněte si vlastní stájové značení

Nejběžnější způsob užití stájových cedulek je uvést jména koní umístěných v jednotlivých stáních. Bývá běžné přidat kromě jména na stájové jmenovky ještě i další informace:

Rok narození

Převážná většina stájového značení uvádí rok narození koně. Ten bývá přímo pod jménem.

Rodiče

Normálně bývá před jménem otce uvedeno písmeno “E” a před jménem matky písmeno “U”. Jméno otce je uváděno vždy jako první. Někdy je na stájovém značení uvedeno také jméno otce koně po matce s písmeny “UE” před jménem.

Symbol rasy

Jednou možností je uvést na značení jedinečný symbol rasy koně.

Majitel

Jestliže je jméno majitele uvedeno na jmenovkách na dveřích stáje, obyčejně bývá dole a uvedeno slovem “Vlastník” nebo “Majitel”.

Ostatní informace

K ostatním informacím, které lze uvést, patří “Dovoz z Dánska” (případně z jiné země) a “Rodokmen neznámý”.