Přeskočit na hlavní obsah

Jmenovky se špendlíky

Rytí jmenovek, 80x25 mm, Brož

Jméno

210.00 Kč

Cena vč. DPH

Záruka spokojenosti zákazníků
Rychlé doručení

Podrobnosti o produktu

Typ:

Rytí jmenovek

Šířka:

80 mm

Výška:

25 mm

Tloušťka:

1,6 mm

Způsob uchycení:

Brož

Popis produktu

Jmenovky se špendlíky představují odolné a trvanlivé řešení. Lidé běžně mívají několik jmenovek, které nosí na kabátech nebo na jiných částech oděvu.

Zaměstnancům v rolích, kde přicházejí do styku se zákazníky, dodávají atraktivní osobní jmenovky se špendlíkem přátelštější a osobnější přídech.

Proč špendlík?

Špendlík je jednoduchý a pohodlný způsob připevnění jmenovky pro případ, že potřebujete mít možnost jmenovky měnit a připevňovat na jiné kusy oděvu. Špendlík připevněný na zadní straně jmenovky lze snadno prostrčit jakýmkoli kusem oblečení, kterým chcete. Pak už špendlík jen zajistěte do jeho spony.

Kde se má jmenovka nosit?

Zdaleka nejčastějším místem k nošení jmenovky se špendlíkem a její obvyklou polohou levá strana hrudi. Chcete-li být chytří a trochu strategičtější, pokud jde o umístění, připevněte si ji na pravou stranu – při pozdravu tak více vynikne. Nejdůležitější ze všeho však je, aby byl ve vhodné výšce, kde si ho ostatní všimnou, a aby byl snadno čitelný.

Tipy, které Vám pomohou navrhnout jmenovku se špendlíkem:

1. Text jména, profesní příslušnosti nebo společnosti musí být zřetelný.

2. Barevné kombinace: Jestliže máte tmavé pozadí, měli byste použít světlý text. Jestliže

máte světlé pozadí, měli byste použít tmavý text. Jestliže máte barevné pozadí, ponechejte text jednobarevný, např. šedý, bílý nebo černý.

3. Musíte navštěvovat veletrhy nebo akce a přitahovat nové zákazníky nebo investory? Zobrazit na jmenovce výrazné logo společnosti. 

4. Symbol může změnit neosobní a formální jmenovku v něco, co je vnímáno jako výrazně teplejší. Proč nepřidat smajlíka? :)