Přeskočit na hlavní obsah

Jmenovky s magnety

Rytí jmenovek, 80x25 mm, Magnet

Jméno

244.00 Kč

Cena vč. DPH

Záruka spokojenosti zákazníků
Rychlé doručení

Podrobnosti o produktu

Typ:

Rytí jmenovek

Šířka:

80 mm

Výška:

25 mm

Tloušťka:

1,6 mm

Způsob uchycení:

Magnet

Popis produktu

Zaměstnancům v rolích, kde přicházejí do styku se zákazníky, dodávají atraktivní osobní jmenovky s magnetem přátelštější a osobnější přídech. Jmenovky s magnety jsou odolným a trvanlivým řešením. Lidé běžně mívají několik jmenovek, které nosí na kabátech nebo na jiných částech oděvu.

Proč magnet?

Magnet je jednoduchý a pohodlný způsob připevnění jmenovky pro případ, že potřebujete mít možnost jmenovky měnit a připevňovat na jiné kusy oděvu. Magnet nenechává v oděvu žádné díry a působí silnou magnetickou přitažlivostí. Magnetický proužek připevníme na zadní stranu jmenovky samolepicí páskou. Stačí odstranit horní magnet, umístit jmenovku tam, kde ji chcete mít, a poté magnety připevnit přes látku navzájem k sobě.

Kde se má jmenovka nosit?

Zdaleka nejčastějším místem k nošení jmenovky s magnetem a její obvyklou polohou je levá strana hrudi. Chcete-li být chytří a trochu strategičtější, pokud jde o umístění, připevněte si ji na pravou stranu – při pozdravu tak více vynikne. Nejdůležitější ze všeho však je, aby byl ve vhodné výšce, kde si ho ostatní všimnou, a aby byl snadno čitelný.

Tipy, které Vám pomohou navrhnout jmenovku s magnetem:

1. Text jména, profesní příslušnosti nebo společnosti musí být zřetelný.

2. Barevné kombinace: Jestliže máte tmavé pozadí, měli byste použít světlý text. Jestliže máte světlé pozadí, měli byste použít tmavý text. Jestliže máte barevné pozadí, ponechejte text jednobarevný, např. šedý, bílý nebo černý.

3. Bude se jmenovka s magnetem nosit do práce? Zobrazit na jmenovce výrazné logo společnosti. Nezapomeňte použít veškeré případné firemní barvy a písma.

4. Symbol může změnit neosobní a formální jmenovku v něco, co je vnímáno jako výrazně teplejší. Proč nepřidat smajlíka? :)