Přeskočit na hlavní obsah

Číselné značení

Rytí plastového značení, 50x30 mm, Lepicí páska

72.00 Kč

Cena vč. DPH

Záruka spokojenosti zákazníků
Rychlé doručení

Podrobnosti o produktu

Typ:

Rytí plastového značení

Šířka:

50 mm

Výška:

30 mm

Tloušťka:

1,6 mm

Způsob uchycení:

Lepicí páska

Popis produktu

Číselné značení se používá k vyznačení čísla domu, označení dopisní schránky nebo parkovací plochy. Číselné značení může vypadat různě podle toho, kde má být umístěno.

Značení s číslem dveří může mít mnoho různých podob. Někteří mají na přední stěně domu raději vyřezávané číslice, zatímco jiní chtějí stylové akrylové číselné označení dveří nebo mosaznou plaketu s číslem. Číselné značení na dveře se může od jiného lišit mnoha způsoby, takže jej lze navrhnout zcela podle Vašeho vkusu.

Na obvodových stěnách budova a na dveřích bývá běžnou volbou černobílé a modrobílé značení, které dobře splyne s okolím. Číselné značení na přední vchodové dveře častokrát uvádí jen číslo domu nebo číslo bytu, ale stejně tak na něm může být uvedeno jméno osoby, která v nemovitosti bydlí.

Značení s čísly nebo písmeny parkovišť dokáže zamezit zmatení. Se značením k očíslování parkovišť můžete řidičům připomenout, kam jet zaparkovat auto. Číselné značení se často používá také ve skladech nebo na jiných místech, kde je třeba označit police nebo skladovací prostory. Tak pro Vás bude snazší rychle najít produkt nebo nástroj, který hledáte.