Přeskočit na hlavní obsah

Akrylové značení

Akrylové značení, 150x150 mm, Akryl, Odstávající

1922.00 Kč

Cena vč. DPH

Záruka spokojenosti zákazníků
Rychlé doručení

Podrobnosti o produktu

Typ:

Akrylové značení

Šířka:

150 mm

Výška:

150 mm

Tloušťka:

6 mm

Materiál:

Akryl

Způsob uchycení:

Odstávající

Popis produktu

Jestliže hledáte exkluzivní a profesionální vzhled, pak dokonalou alternativou je akrylové značení. Tento typ značení se také nazývá značení perspex nebo značení z plexiskla.

Naše akrylové značení je trvanlivé a dlouho vydrží. Dobře funguje jako exteriérové značení, ale používá se i v interiéru, zejména ve firemním prostředí, k vytvoření poněkud luxusnější atmosféry.

Akrylové značení lze objednat v jakémkoli rozměru od 100 x 50 mm do 1400 x 900 mm. Je vyrobeno z průhledného akrylu, který je 6 mm tlustý. Text a obrázek budou digitálně vytištěny přímo na zadní stranu materiálu značení.

Akrylové značení s odstupem

Nabízíme moderní a elegantní akrylové značení s odstupem. Montáž značení na odstupu umožňuje značení “vyčnívat” ze stěny a dodává každému místu unikátní vzhled. S naším uchycením na odstup z nerez oceli bude značení vyčnívat o 19 mm nad úroveň stěny, což mu dodá více hloubky a trojrozměrný vzhled.

Nabízíme značení na čirém akrylovém odstupu nebo odstupové panely ve vámi vybrané barvě. Značení s odstupem se používá v profesionálním prostředí, protože je vynikající na zobrazení loga nebo značky. Sháníte moderní domovní značení na fasádu domu nebo na stěnu? Nabízíme dvouvrstvé akrylové značení s hliníkovou zadní deskou, které se ke stěně připevňuje s odstupem.