Přeskočit na hlavní obsah

Vinylové texty

Vinylové texty, 80x37 mm, Vinylový, Samolepící

212.00 Kč

Cena vč. DPH

Záruka spokojenosti zákazníků
Rychlé doručení

Podrobnosti o produktu

Typ:

Vinylové texty

Šířka:

80 mm

Výška:

37 mm

Tloušťka:

0,075 mm (75µ)

Materiál:

Vinylový

Způsob uchycení:

Samolepící

Popis produktu

Vinylový text znamená konturově vyřezávaný text a obrázky z vinylu, což je ideální pro ty, kdo nechtějí mít za textem pozadí.

Vinylový text si sami můžete dát na stěnu, na okno nebo na auto. Vinylové texty nabízíme v rozměrech od 30 x 30 mm do 3000 x 550 mm

Výhodou vinylového textu je, že nemá pozadí, což působí pěkně na okenní tabuli nebo na jiném obdobném pozadí. Text a obrázek v několika barvách a bez malých detailů lze objednat jako vinylový text, ale jestliže potřebujete podrobný nebo vícebarevný obrázek, měli byste namísto toho objednat dekorační nálepku. Jestliže si nejste jisti, zda Váš obrázek je nebo není příliš detailní, musíte jej poslat na naši službu zákazníkům, abychom jej mohli posoudit.

Jestliže chcete připevnit text na vnitřní stranu okna domu nebo auta, je také možné objednat zrcadlový obraz vinylového textu. To lze snadno provést na stránce Návrh výběrem obráceného obrázku pod volbou “Text”.

Užití:

Když budete chtít umístit značení přímo na okno nebo na auto, ideální volbou je vinylový text. K běžným typům užití patří například:

  • Firemní značení – především k označení firemních vozidel a na okna firemních nemovitostí.
  • Obchody, restaurace a kavárny často rozmísťují značení přímo na okna a na vchodové dveře. Právě tam bývá vynikající volbou vinylový text.

Aplikace vinylového textu

Pro informace o tom, jak připevnit vinylový text sledujte toto video. S každou objednávkou je dodávána škrabka použitá v tomto videu.

Pamatujte prosím, že plocha, na kterou má být vinylový text umístě, musí být suchá, čistá a odmaštěná, takže práci vždy zahajujte očištěním a odmaštěním povrchu.