Přeskočit na hlavní obsah

Plakáty

Plakáty, 300x400 mm, Papír

255.00 Kč

Cena vč. DPH

Záruka spokojenosti zákazníků
Rychlé doručení

Podrobnosti o produktu

Typ:

Plakáty

Šířka:

300 mm

Výška:

400 mm

Tloušťka:

0,192 mm (192μ)

Materiál:

Papír

Způsob uchycení:

Žádná

Popis produktu

Plakáty, kterým říkáme také tisky, jsou dokonalou volbou pro každého, kdo chce své sdělení šířit snadno a za nízkou cenu. Velkoformátové plakáty bývají často užívány na veletrzích, koncertech a jiných akcích k přilákání pozornosti nebo k šíření informací.

Plakáty lze umístit do oken obchodů, na stěny, na dveře nebo na nástěnky a často bývají vystavovány na veřejných prostranstvích, jako například v nákupních centrech, restauracích a obchodech.

Obchody a společnosti často využívají propagačních plakátů k propagaci značky nebo nových produktů a služeb. Plakáty menších formátů lze používat v domech jako stylový interiérový dekor. Vytvořte si vlastní osobní reklamní plakáty, propagační plakáty, volební plakáty, koncertní plakáty, nebo si ozdobte domácnost značením jakékoli velikosti a na jakékoli téma!

Na naší stránce Návrh najdete širokou škálu možností, kde si budete moci vybrat barvu, tvar a velikost. Nahrajte své obrázky nebo si vyberte ze stávajících obrázků na naší stránce Návrh. Naše plakáty mají minimální rozměr 100 x 100 mm a maximální rozměr 4000 x 1200 mm. Z jedné strany jsou potištěny digitálním tiskem. Materiálem je vysoce kvalitní fotografický papír tloušťky 0,214 mm (214 μm). Naše plakáty lze používat v interiéru i v exteriéru, ale v interiéru déle vydrží. Doba provozní životnosti při použití v exteriéru je tři měsíce.

Užití:

  • Plakáty jsou ideální volbou pro firmy a obchody, které chtějí propagovat značku, produkt nebo službu. Plakát velkého formátu umí přitáhnout pozornost a inspiruje.
  • Vytvořte si jedinečné plakáty na propagační akce, veletrhy, koncerty, narozeninové oslavy či jiné příležitosti.
  • Navrhněte si plakáty do ložnice, obývacího pokoje, kuchyně, dětského pokoje nebo na pracoviště. Plakát je jednoduchý a cenově dostupný způsob, jak oživit holou stěnu.