Přeskočit na hlavní obsah

Nálepky na auto

Dekorační nálepky, 360x130 mm, Vinylový, Samolepící

247.00 Kč

Cena vč. DPH

Záruka spokojenosti zákazníků
Rychlé doručení

Podrobnosti o produktu

Typ:

Dekorační nálepky

Šířka:

360 mm

Výška:

130 mm

Tloušťka:

0,175 mm (175µ)

Materiál:

Vinylový

Způsob uchycení:

Samolepící

Popis produktu

Nabízíme široký sortiment nálepek pro vozidla všeho druhu. Snadno si vytvoříte nálepky na auto v libovolném designu. Naše nálepky se snadno aplikují i odstraňují.

Jednoduché, efektivní a cenově dostupné

Nálepky na auto představují jednoduchý, účinný a cenově dostupný způsob propagace vaší firmy, prodejny nebo služby. Zviditelňují vaši značku pro potenciální zákazníky pomocí barvy, tvaru a obrázku nebo loga, které lze snadno aplikovat přímo na vozidlo.

Navrhněte vlastní nálepku na auto

Pomocí našeho nástroje pro navrhování si můžete vybrat požadovanou velikost, barvu a tvar nálepky na auto. V našem archivu obrázků si můžete vybrat některý z existujících obrázků nebo nahrát svůj vlastní motiv či logo a vytvořit si, co si přejete; mohou to být nálepky na závodní auto, vtipné nálepky na auto nebo nálepky s logem firmy.

Hledáte jiné nálepky na míru? Prohlédněte si naše nálepky na dodávky, lodě, podlahy, výstražné nálepky, recyklační nálepky, povinné nálepky a halloweenské nálepky!

Odolný materiál

Naše nálepky jsou vyrobeny ze samolepicího vinylu. Motiv je tištěn pomocí UV tiskárny, která zaručuje vysokou kvalitu a trvanlivost. Materiál je určen pro vnitřní i venkovní použití a vydrží odolávat větru a povětrnostním vlivům až 10 let.

Snadná aplikace

Nálepku na auto můžete aplikovat pomocí následujících tří kroků. Škrabka je součástí vaší objednávky.

  • 1. Očištění. Očistěte povrch vozidla, kam chcete aplikovat nálepku. Před aplikací se přesvědčte, že je povrch suchý, hladký a zbavený nečistot a mastnoty. Při nízkých venkovních teplotách je nejlepší zahřát povrch, na který se má nálepka aplikovat. Můžete použít horkovzdušnou pistoli nebo fén. Nálepka lépe přilne a riziko jejího roztržení je menší.
  • 2. Aplikace. Opatrně odstraňte z nálepky ochrannou fólii. Použijte škrabku dodanou s objednávkou a proveďte jemné seškrábnutí od středu nálepky k jejímu vnějšímu okraji, abyste odstranili případnou tekutinu nebo vzduchové bubliny.
  • 3. Úprava. Nezapomeňte odstranit všechny vzduchové bubliny pohybem škrabky od středu nálepky k jejímu vnějšímu okraji.
  •  

Umístění kamkoli na vozidlo

Naše transferové samolepky na míru lze aplikovat na jakýkoli povrch vozidla. Lze je umístit přímo na dveře nebo na okno vozidla. Jaký design nálepky na auto zvolíte, záleží na tom, kde bude umístěna.

Pokud chcete pouze text nebo obrázek bez pozadí, měli byste zvolit vinylový text.

Jak odstranit nálepku z auta?

Abyste zamezili poškození laku vozidla, je třeba nálepku před odstraněním nahřát. K tomu lze použít fén, který snižuje riziko poškození barvy, případně teplou vodu. Nejdříve zkuste nálepku opatrně odlepit směrem z rohů. Pokud nelze nálepku z auta sundat, zkuste ji ještě více nahřát fénem nebo teplou vodou.

Lze nálepky na auto umývat?

Ano. Naše nálepky jsou vyráběny digitálním tiskem a opatřeny ochranným laminátovým povrchem. Díky tomu jsou trvanlivé a odolné, takže snesou i mytí v automyčce.