Přeskočit na hlavní obsah

Jmenovky

Barevný tisk jmenovek, 60x30 mm, Mosaz, Brož

Jméno

Organizační značení

309.00 Kč

Cena vč. DPH

Záruka spokojenosti zákazníků
Rychlé doručení

Podrobnosti o produktu

Typ:

Barevný tisk jmenovek

Šířka:

60 mm

Výška:

30 mm

Tloušťka:

0,5 - 4 mm

Materiál:

Mosaz

Způsob uchycení:

Brož

Popis produktu

Jmenovky bývají ideální z materiálů jako je mosaz, plast, hliník, lepenka a dřevo. Jsou stylové, cenově dostupné a vysoce kvalitní. Jmenovky jsou vhodné na setkání s pacientem nebo se zákazníkem, aby bylo osobnější.

Jmenovky jsou k dostání se dvěma různými způsoby uchycení – jaký způsob si vyberete záleží na tom, jak je chcete nosit. Jednoduchým způsobem připevnění jmenovek k tričku nebo k jinému oděvu je špendlík, ale může po něm zůstat dírka. Dalším způsobem připevnění jmenovky je magnet, který funguje vždy dobře.

Pomocí naší stránky Návrh můžete snadno a rychle objednat větší počet jmenovek s různými jmény, tituly atd. Jestliže potřebujete pomoci s větší objednávkou jmenovek, kontaktujte prosím naši zákaznickou asistenční službu. Rádi vám pomohou!

Gravírování jmenovek

Gravírované jmenovky se vyrábějí z plastového laminátu ve dvou vrstvách, kde horní vrstva tvoří barvu proužku a dolní vrstva barvu textu. Na naší stránce Návrh najdete všechny kombinace barev, kde také můžete vybrat tvar jmenovky z několika různých tvarů. Také je možné přidat si na jmenovku obrázek nebo logo.

Gravírované jmenovky se často používají v sektoru zdravotnictví a služeb.

Barevný tisk jmenovek

Nabízíme jmenovky s barevným potiskem z různých materiálů: mosaz, poniklovaná (stříbrná) mosaz, plast, hliník, kvalitní lepenka a dřevo. Jmenovky lze objednat v různých tvarech a jsou vysoce trvanlivé. Také je možné přidat si na jmenovku obrázek nebo logo. Text a obrázek poté budou barevně vytištěny. Na naše dřevěné jmenovky používáme 4 mm tlustou desku z dřevovlákna střední hustoty (MDF, Medium Density Fibreboard) s dýhou z břízy, třešně a dubu.

Jmenovky s barevným potiskem se často používají v místních samosprávách, školách, bankách, v oboru realit a na veletrzích.

Jmenovky z materiálu Eco Board

Naše jmenovky Eco Board jsou vyrobeny z ekologicky příznivého materiálu vyrobeného z vysoce kvalitní lepenky s jádrem z dřevovlákna značky Katz Tento materiál se vyrábí pomocí digitálního tisku na hladký, matný a laminovaný povrch. Výsledkem jsou zářivé, stylové a vysoce kvalitní barvy.

Tento ekologicky příznivý a ekonomický materiál je ideální volbou pro jmenovky na výstavy a veletrhy, kurzy, semináře, nebo konference atd., kde chcete mít možnost snadno a rychle vidět jméno a titul osoby. Naše produkty Eco Board jsou dokonalé pro každého, kdo chce stylově jednoduchou jmenovku k používání na kratších akcích.

Pro každého, kdo shání jmenovku k používání na delší dobu a v profesionálním kontextu, doporučujeme použít namísto nich jmenovky vyrobené z plastu, hliníku, dřeva nebo mosazi, což jsou trvanlivé materiály.