Přeskočit na hlavní obsah

Eco Board

Eco Board, 120x120 mm

534.00 Kč

Cena vč. DPH

Záruka spokojenosti zákazníků
Rychlé doručení

Podrobnosti o produktu

Typ:

Eco Board

Šířka:

120 mm

Výška:

120 mm

Tloušťka:

2 mm

Způsob uchycení:

Žádná

Popis produktu

Eco Board je ekologicky příznivý a ekonomický produkt vyrobený z kvalitní lepenky s jádrem z dřevovlákna značky Katz. Tento lehký, avšak pevný materiál je dokonalý na značení v prostředí interiéru a má několik druhů užití.

Lepenkové vystavované cedule

Závěsné vystavované cedule jsou praktický způsob, jak dostanete své sdělení k druhým, ať už je to v obchodě, na veletrhu nebo na propagační akci. Tento lehký, trvanlivý a pevný materiál lze snadno zavěsit na drátech ze stropu a už zdálky přitahuje pozornost.

Materiál je 2 mm tlustý a vyrábí se pomocí digitálního tisku na hladký, matný a laminovaný povrch. Výsledkem jsou zářivé, stylové a vysoce kvalitní barvy.

Naše produkty Eco Board lze používat na návrhy o rozměrech 700 x 1000 mm a lze je objednat se šrouby nebo s páskou nebo na zavěšení (na drátech ze stropu).Lepenkové jmenovky

Nabízíme také Jmenovky z lepenky Eco Board v různých formátech, které lze objednat se špendlíky nebo s magnety. Ty jsou ideální volbou pro výstavy a veletrhy, konference, schůze nebo semináře. Naše jmenovky Eco Board jsou dokonalé pro každého, kdo chce atraktivnější jmenovku k používání na omezenou dobu.

Materiál Katz Display Board patří do skupiny ekologicky příznivých papírových/lepenkových produktů a lze jej recyklovat jako spalitelný odpad. Panely mají certifikaci PEFC a neobsahují žádné toxické přísady.

Užití:

  • Závěsné ukázky (POS) - Propagace nových produktů, kampaní, akcí, atd. Toto značení se používá k přilákání pozornosti, často jen na krátkou dobu.
  • Interiérové značení
  • Jmenovky - Ideální jmenovka na krátké akce, jako jsou výstavy a veletrhy, kurzy, semináře nebo konference.