Nenacházíte, co hledáte?

Náš Stránka Návrh můžete používat k navrhování našeho značení takového, jaké jej chcete mít. Text, barvy, tvary a další.

Začněte navrhovat

Informace o obrazovky perspex

Nabízíme zástěny perspex neboli zástěny proti kýchnutí, které minimalizují šíření virů a infekce. Obzvlášť v obchodech a podnicích je důležité ochránit zaměstnance i zákazníky před kašlem a kýcháním.

Zástěna perspex nebo hygienická zástěna z plexiskla/průhledného plastu je jedním ze způsobů, jak zamezit šíření infekce. Podívejte se na naše níže uvedené příklady.

Zástěny Perspex - ochranné zástěny oddělující osoby

Naše průhledné zástěny perspex se snadno nainstalují například u pokladen nebo na recepcích a slouží k oddělení osob přepážkou. Nabízíme ochranu z plexiskla s otvorem vespod nebo bez něj.

Zástěny perspex nebo zástěny proti kýchnutí jsou vyrobeny z panelů z plexiskla (4 mm), které lze objednat v rozměrech dle vlastní volby na naší stránce Návrh. Objednávejte se způsoby uchycení v podobě stolního stojánku nebo základny pro pokladnu nebo recepci nebo s dráty na zavěšení ze stropu.

Ochranné zástěny proti kýchnutí v požadovaných rozměrech objednávejte na naší stránce Návrh nebo nás kontaktujte s požadavkem na nabídku. Produkt můžeme přizpůsobit Vašim potřebám, takže nám dejte vědět, zda si třeba nepřejete něco speciálního!

Dostupné opravné metody

Základní podpěry
Drátový stropní závěs
Příchytka na stůl