Nenacházíte, co hledáte?

Náš Stránka Návrh můžete používat k navrhování našeho značení takového, jaké jej chcete mít. Text, barvy, tvary a další.

Začněte navrhovat

Více informací o adresních štítcích

 „Objednal jsem si adresní štítek, abych návštěvníkům dal najevo, kde bydlím, a aby moje nemovitost získala osobní charakter – takový malý doplněk, který mi po přestěhování ještě chyběl.“

To říká jeden z mnoha zákazníků, kteří si u nás zakoupili adresní štítky. V tomto případě byly na štítku uvedeny údaje jako příjmení, název ulice a číslo domu. Jako třešničku na dortu si dotyčný koupil ještě i ceduli s „vlastním jménem“ domu.

Stejně jako výše uvedený zákazník si můžete umístit adresní štítek na plot, který ohraničuje váš pozemek. Adresní štítek si můžete pořídit také na poštovní schránku nebo na průčelí domu. Na soukromých cestách může být na sloupu umístěn také adresní štítek, který upozorňuje řidiče, po jaké cestě jedou. 

Bez ohledu na účel nebo místo, kam chcete svůj štítek umístit, máme pro vás vše, co potřebujete. Vyberte si z mnoha různých materiálů a způsobů upevnění adresních štítků. Doporučujeme vám vybrat materiál, který ve venkovním prostředí dlouho vydrží a neztrácí barvu ani přilnavost. Je také vhodné, aby byl štítek dobře viditelný z ulice, zejména pokud jej potřebují rychle najít vozidla záchranné služby. 

Zde se můžete podívat, které z našich materiálů jsou vhodné pro adresní štítky a vydrží 7-10 let, než barvy, upevnění nebo cokoli jiného začnou ztrácet na kvalitě.

Hliníkové štítky, štítky s obrysovým řezem, gravírované plastové štítky, vinylové texty a štítky z nerezové oceli.

Adresní štítek na fasádu

Fasáda domu je běžným místem pro umístění adresního štítku. Obvykle vedle vchodu. Může to být číslo domu, jméno osob žijících v domě nebo název ulice.

Návrh materiálu štítku pro označení na plotech: štítky s obrysovým řezem, hliníkové štítky, hliníkové štítky ve stylu smaltu, gravírované plasty.

Adresní štítek na poštovní schránce

Adresní štítky na poštovních schránkách jsou menší a obvykle obsahují jméno a číslo domu.

Návrh materiálu štítku na poštovní schránku: nerezová ocel, gravírovaný plast nebo vinylové texty.

Adresní štítek na plot

Adresní štítky na plot mohou být vnímány například jako doplněk k fasádě domu. Zde můžete být trochu kreativnější, nemovitost nějak pojmenovat, napsat malý vzkaz nebo zvolit klasické číslo a název ulice. 

Návrh materiálu štítku pro označení na plotech: hliníkové štítky, hliníkové štítky ve stylu smaltu, gravírované plasty.