Značení o bezpečnostním systému CCTV

Vytvořte si své vlastní značení na bezpečnostní kamerový systém CCTV s textem a návrhem dle vlastní volby nebo si vyberte z našich předem navržených příkladů.

Snadné objednání
Rychlé doručení
Nízké ceny
Záruka spokojenosti zákazníků
Stoprocentní vynahrazení emisí uhlíku

Příklady populárního značení na bezpečnostní systémy CCTV

Created with Fabric.js 1.7.9 CCTV in Operation

Dekorační nálepky

150 x 200 mm, Vinylový

183.00 Kč vč. DPH

Created with Fabric.js 1.7.9 CCTV in Operation

Rytí plastového značení

150 x 200 mm

673.00 Kč vč. DPH

Created with Fabric.js 1.7.9 IN OPERATION CCTV

Rytí plastového značení

100 x 100 mm

285.00 Kč vč. DPH

Created with Fabric.js 1.7.9 WARNING These premises are protected by CCTV Images are recorded for the purpose of crime prevention and public safety

Dekorační nálepky

80 x 110 mm, Vinylový

129.00 Kč vč. DPH

Created with Fabric.js 1.7.9 24 HOUR VIDEO RECORDING WARNING THESE PREMISES ARE PROTECTED BY CCTV

Rytí plastového značení

200 x 150 mm

673.00 Kč vč. DPH

Created with Fabric.js 1.7.9 CCTV

Rytí plastového značení

150 x 150 mm

603.00 Kč vč. DPH

Created with Fabric.js 1.7.9 Smile! you're on CCTV

Rytí plastového značení

267 x 160 mm

1080.00 Kč vč. DPH

Created with Fabric.js 1.7.9 Smile! you're on CCTV

Rytí plastového značení

267 x 160 mm

971.00 Kč vč. DPH

Nenacházíte, co hledáte?

Náš Stránka Návrh můžete používat k navrhování našeho značení takového, jaké jej chcete mít. Text, barvy, tvary a další.

Začněte navrhovat

Informace o Značení o bezpečnostním systému CCTV

Video dozorování veřejného místa není zakázáno. Zákony téměř všech zemí světa však vyžadují, aby ten, kdo tak učiní, obyvatelstvu sdělil, že místo je sledováno. Značení upozorňující na systémy CCTV a jiné zabezpečení plní funkci informativní, ale také odrazovací. Když člověk ví, že ho zabírá kamera, bude mnohem měně nakloněn myšlence něco spáchat. Nákup značení upozorňujícího na systémy CCTV a jiné zabezpečení proto také představuje formu přídavné ochrany.

V našem současném světě najde značení upozorňující na systémy CCTV a jiné zabezpečení své místo všude. Muzea, restaurace, obchody, malé obchody, supermarkety, podniky, školy, univerzity, silnice, nemocnice, parky a veřejné budovy představují jen malou ukázku z mnoha typů míst, kde je toto značení potřeba. Je i mnoho jiných. Je třeba říci, že systematické monitorování není jen o sledování klientů nebo návštěvníků a zamezování jim páchat neplechu. V první a nejpřednější řadě má za cíl je chránit. Značení upozorňující na systémy CCTV a jiné zabezpečení není vhodné jen pro veřejná prostranství. Jednotlivci je mohou využít například k signalizaci přítomnosti hlídacího psa.

Jestliže bude i přes veškerá opatření spáchán nějaký přečin, přítomnost tohoto značení bude poukazovat na osobu, kterou mohou úřady kontaktovat, když budou chtít získat videozáznam předmětných skutečností. Návrh takového značení je klasický; jedná se o bílé pozadí s červenými nebo tmavě modrými texty nebo symboly. Toto značení mívá také žluté pozadí. V takovém případě budou tyto symboly a zprávy černé.