Přeskočit na hlavní obsah

Fasádní značení

Konturově vyřezávané značení, 417x116 mm, Plast, Lepicí páska

1567.00 Kč

Cena vč. DPH

Záruka spokojenosti zákazníků
Rychlé doručení

Podrobnosti o produktu

Typ:

Konturově vyřezávané značení

Šířka:

417 mm

Výška:

116 mm

Tloušťka:

3,2 mm

Materiál:

Plast

Způsob uchycení:

Lepicí páska

Popis produktu

Fasádní značení nebo fasádní dekorace je jedinečný způsob, jak zviditelnit svou značku pro kolemjdoucí. Velké nebo malé. Fasádní značení poskytuje informace a prezentuje jméno Vaší společnosti veřejnosti z malé i velké vzdálenosti. Fasádní značení v podstatě dělá Vaši nemovitost jedinečnou, zcela v souladu s Vašími přáním.

Na stránce návrhu si můžete navrhnout své vlastní fasádní značení podle svých potřeb. Můžete tam určit materiál, text, obrázek a velikost tak, aby Vaše značení odpovídalo Vašim potřebám a grafickému profilu Vaší společnosti. Naše fasádní značení je odolné proti ultrafialovému záření a vydrží všechny povětrnostní podmínky.

Než fasádní značení objednáte, je důležité mít na paměti, že k umístění většího fasádního značení v plánované oblasti může být potřeba stavební povolení. Obraťte se na místní plánovací výbor, abyste si ujasnili, jaká pravidla se vztahují na Váš pozemek.

Konturově vyřezávané fasádní značení

Konturově vyřezávané fasádní značení je oblíbenou možností zviditelnění. Své konturové značení si můžete navrhnout ve velikostech od 15 mm do 560 mm, což Vám dává možnost skutečně vtisknout fasádě své budovy značku své firmy. Materiál je z akrylového plastu odolného proti poškrábání i ultrafialovému záření, takže je ideální pro venkovní použití.

Čísla na fasády

Čísla na fasády jsou čísla, která se umisťují na vnější stranu budovy a označují číslo nemovitosti. Měla by být jasně viditelná a měla by mít jinou barvu než celková barva budovy.

Zde si můžete vybrat mimo jiné konturové značení, které se připevňuje pomocí šroubů nebo stojánků, nebo jakoby smaltované značení, obvykle s bílým textem na modrém pozadí. Pokud hledáte o něco jednodušší domovní číselné značení pro svůj dům, nabízíme také toto.

Hliníkové fasádní značení

Oblíbené je také hliníkové fasádní značení, protože tento materiál je trvanlivý a odolný vůči povětrnostním vlivům. Hliníková cedule by měla vydržet přibližně 7 až 10 let.

Protože fasádní značení pro firmu, obchod nebo jiný objekt musí odolávat všem povětrnostním vlivům, je tento materiál velmi dobrou alternativou. Naše plechové značení má standardní tloušťku 1,5 mm a lze je objednat ve velikostech od 70 x 30 mm až po 2000 x 1200 mm.

Jak připevnit nápis pomocí šroubů


Akrylové fasádní značení

Akrylové neboli plexisklové značení je obvykle o něco menší a na zákazníky působí profesionálním dojmem. Akrylové značení lze použít v interiéru i v exteriéru a mají dlouhou životnost. Nejčastějším místem pro umístění akrylového fasádního značení bývá místo přímo u vchodu, kde se firma prezentuje zákazníkovi.

Je to prostě dobrá volba, pokud chcete vytvořit exkluzivní dojem ze zevnějšku své budovy.

Plastové fasádní značení

Pokud chcete plastovou fasádní ceduli, můžete si ji navrhnout podle svých specifických potřeb. Naše plastové nápisy jsou také stabilní vůči ultrafialovému záření a odolné proti větru a povětrnostním vlivům. Výhodou plastového nápisu je především jeho hmotnost. Na výběr je také mnoho způsobů upevnění.

Uděllejte to atraktivnější, snadnější a zřetelnější – fasádní značení, jako například fasádní čísla nebo písmena, jsou stále častějším prvkem na domech a nemovitostech. Usnadněte zákazníkům, návštěvníkům nebo vozidlům záchranných složek přístup k Vašemu objektu přidáním fasádní výzdoby.

Způsoby pžipevnění – jak umístit fasádní značení

Způsob připevnění závisí na typu fasádního značení, které chcete použít. Nabízíme mimo jiné samolepicí pásky, stojánky, šrouby nebo šroubovací krytky.

Máte-li jakékoli dotazy ohledně způsobu připevnění svého fasádního značení na svůj objekt, neváhejte zavolat nebo poslat e-mail našemu týmu zákaznického servisu.

Získejte cenovou nabídku na fasádní značení

Pokud se chcete dozvědět více o tom, jaké možnosti nabízíme a kolik může fasádní značení stát, můžete si zdarma vyžádat cenovou nabídku. Jsme flexibilní a orientujeme se na řešení. Cenovou nabídku obdržíte e-mailem do jednoho pracovního dne od podání žádosti.

Žádost o cenovou nabídku