Přeskočit na hlavní obsah

Označení praxe

Rytí plastového značení, 250x120 mm

666.00 Kč

Cena vč. DPH

Záruka spokojenosti zákazníků
Rychlé doručení

Podrobnosti o produktu

Typ:

Rytí plastového značení

Šířka:

250 mm

Výška:

120 mm

Tloušťka:

1,6 mm

Způsob uchycení:

Žádná

Popis produktu

Označení pro praxi je vchodové značení pro klinickou nebo jinou lékařskou praxi. Lze jej umístit na vnější vchodové dveře praxe nebo na dveře jednotlivých oddělení uvnitř ní. Označení pro praxi všem usnadní najít si správnou cestu a vytvoří přehledný stav, aby návštěvníci nebo pacienti věděli, ke komu jdou a s kým mluví.

Tím, co má veškeré značení pro praxi společné, je to, že návštěvníkům a pacientům zřetelně vyznačuje místo, kde se praxe nachází a kdo tam pracuje. Jde o informační značení, ačkoli text obsahu na značení bývá mírně různý.

Značení pro praxi – různý text

Podle toho, jak je praxe strukturována, bývá značení pro praxi navrženo různě, protože to závisí na tom, jakou zprávu si přejeme sdělit.

Vchod

U vchodu je správné zajistit pokud možno co nejzřetelnější informace. Toto značení obyčejně obsahuje název praxe, otevírací dobu a telefonní čísla. Jestliže tam pracuje jen malý počet lidí, je možné uvést i jejich jména a profesní role. Dobrý nápad je uvést také webovou adresu. To lidem umožní získat další informace, pokud bude praxe právě zavřená, když zavolají.

Značení na oddělení

Ve větších praxích častokrát pracuje více profesí současně. V tom případě je důležité, aby byla řádně označena oddělení. Kromě toho by značení sdělující, kdo kde pracuje, mělo obsahovat také jména a profesní tituly.

Vnitřní dveře / jména

Jestliže v celé praxi pracují jen psychologové, postačí, aby na dveřích každého z oddělení, které léčí pacienty, bylo jméno jméno příslušného psychologa.