Přeskočit na hlavní obsah

Kovové tabulky

Mosazné značení, 60x18 mm, Kartáčovaná poniklovaná mosaz, Lepicí páska

152.00 Kč

Cena vč. DPH

Záruka spokojenosti zákazníků
Rychlé doručení

Podrobnosti o produktu

Typ:

Mosazné značení

Šířka:

60 mm

Výška:

18 mm

Tloušťka:

0,51 - 8 mm

Materiál:

Kartáčovaná poniklovaná mosaz

Způsob uchycení:

Lepicí páska

Popis produktu

Pokud hledáte trvanlivé kovové cedule odolné proti povětrnostním vlivům, jste na správném místě. Signomatic vám nabízí personalizované kovové cedule nebo vysoce kvalitní hliníkové cedule, jejichž design lze navrhnout podle vašich specifických potřeb.

Naše kovové cedule jsou vyráběny digitálním tiskem a následně jsou opatřeny laminátem chránícím před UV zářením. 

Stabilní dopravní značky, reflexní dopravní značky, kovové cedule na přístřešky nebo značky zákazu parkování? Možná potřebujete atraktivní kovovou ceduli pro svou firmu nebo prodejnu? Pokud chcete reflexní hliníkovou ceduli, která bude viditelná ve tmě, můžeme vám pomoci. Naše kovové cedule mají mnohostranné využití a hodí se do interiéru i exteriéru. 

Kovové cedule na zakázku

U nás si můžete navrhnout design a objednat velkoformátové kovové cedule. Máme hliníkové cedule o rozměrech až 2000 x 1200 mm, které jsou ideální, pokud chcete, aby vaše sdělení bylo vidět na velkou vzdálenost. Kovová cedule může být umístěna za účelem propagace výrobku nebo služby, ale tento materiál je stejně vhodný i pro cedule na poštovní schránky. Cedule v reflexním provedení je ideální jako dopravní značka pro dobrou viditelnost ve tmě. Běžně se také umisťují kovové cedule CCTV nebo výstražné cedule CCTV v místech, kde mají firmy své kanceláře, sklady nebo výrobní prostory.

Kovové domovní cedule

Kovové domovní cedule jsou oblíbené cedule pro všechny, kteří chtějí získat ceduli pro své sídlo, dům nebo chatu, a to k montáži na zeď, dveře nebo garáž. Může obsahovat číslo popisné nebo název ulice. Cedule může také prozradit, kdo v domě bydlí, a to uvedením příjmení, například kovové cedule s názvem domu. Venkovní kovové cedule jsou dobrou možností pro ty, kteří hledají stabilní a odolnou ceduli vysoké kvality. Kovové cedule pro domácnosti jsou také neuvěřitelně populární v interiérech a mohou zahrnovat kovové dveřní cedule, cedule v koupelně, cedule se jménem, cedule v pánském pokoji či kovové cedule do kuchyně.

Kovové cedule na garáž

Kovová cedule na garáž může mít různý vzhled v závislosti na funkci cedule. Někteří lidé chtějí vytvořit staromódní atmosféru a rozhodnou se vyzdobit svou garáž rustikálními retro kovovými cedulemi nebo vintage kovovými cedulemi, které jsou stále populárnější a dnes se nacházejí v mnoha domovech.

Uvítací cedule může mít jednoduchý text, například „Vítejte v mé garáži“, nebo může sloužit jen jako dekorace s motivy aut nebo značek automobilů. Jiní se rozhodnou umístit na zeď kovové cedule s motocykly. Tyto cedule bývají relativně malé. Velké kovové cedule na garáž mohou mít také informační funkci a pak se obvykle montují na vnější stranu garáže.

Kovové zahradní cedule

Chcete vnést do své zahrady pořádek? S kovovými cedulkami na zakázku můžete na zahradě vytvořit pořádek. Označte své rostliny, květiny nebo bylinky malými kovovými cedulkami s názvem rostliny nebo květiny. Vytvořte strukturu výběrem různobarevných cedulek, chcete-li oddělit bylinky a označit jejich název. Kovové zahradní cedulky jsou vhodné pro venkovní použití, protože jsou trvanlivé a odolávají UV záření. 

Kovové cedule na prodejny

Ten, kdo hledá venkovní ceduli pro svou prodejnu nebo firmu, jistě ocení naše kovové závěsné cedule. Nabízíme oboustranné hliníkové cedule, což znamená, že cedule vypadá skvěle z obou stran. Jsou vhodné zejména pro prodejny, restaurace a hospody, které chtějí navodit dobrou atmosféru pro zákazníky. Kovové cedule na hospody jsou často k vidění zavěšené na stěně nad dveřmi/vchodem do hospody nebo restaurace.

Hospoda nebo bar se často vyznačují osobitou interiérovou výzdobou, která má navozovat určitý druh atmosféry pro hosty. Některé bary jsou tmavé, jiné světlé, další mají útulnou či komornější atmosféru, zatímco jiné jsou modernější. Cedule jsou součástí interiérového designu a mohou odlišit jednotlivé místnosti. Často se setkáte s kovovými cedulemi se zákazem kouření, kovovými pivními cedulkami, vtipnými kovovými cedulemi a dalšími detaily, které dodávají místnosti určitý charakter.

Kovové pouliční cedule

Na naší stránce Design Page můžete vytvářet personalizované kovové cedule, takže získáte přesně takový typ cedule, jaký si přejete. To zahrnuje také kovové pouliční cedule. Personalizované kovové pouliční cedule mají tu výhodu, že si můžete vybrat materiál, barvu a tvar podle toho, kam chcete ceduli umístit. Bude to cedule pro soukromé použití, nebo ji hodláte umístit ve svém okolí? 

Stránka Design Page nabízí různé možnosti designu, abyste mohli získat ceduli podle svých představ. Na stránce Design Page můžete přidat požadovaný kód barvy přesně pro tu barvu, kterou potřebujete. 

Kovové reklamní cedule

Navrhněte si individuální kovové reklamní cedule a umístěte na ně svoje jedinečné sdělení! Nabízíme hliníkové cedule o rozměrech až 2 x 1,2 metru. Reklamní ceduli z kovu si můžete navrhnout přesně podle svých představ, s vlastním textem a motivem.

Chcete, aby byla vaše cedule viditelná i ve tmě? V tom případě si objednejte reflexní ceduli. Pokud chcete získat více tipů pro inspiraci, navštivte naše webové stránky s příklady, kde si můžete vybrat některou z našich vzorových cedulí k úpravě.